Patiko? Pasidalinkite!

Bandos instinktas tai psichikos sutrikimas, apie kurį nutyli psichologai ir visokio kitokio plauko specialistai.

Žmogus yra tobula būtybė, bet to nesuvokdamas dažniausiai patampa paprasčiausiu avinu, besivadovaujančiu bandos instinktu. Jis bijo išsiskirti iš minios, nes tai jam gali sukelti nepasitikėjimą savimi ir baimė ką pagalvos kiti.

Tokiu elgesiu žmogus pavirsta į nemąstančią būtybę kuri renkasi visuomenėje (bandoje) paplitusiomis madomis. Šiuo principu veikia mados, religijos, politika, o visą tai avelėms nušviečia masinės durninimo priemonės.

Šiandieninė švietimo sistema yra būtent avinų gaminimo sistema kuri mūsų ir jūsų vaikus mokina atsiminti krūvą šablonų, bet galvoti, logiškai mastyti nemoko. Šis valdymo metodas yra labai senas, jis pradėtas naudoti Egipto laikais, kada buvo labai lengva manipuliuoti žmonija slepiant nuo jų žinias ir jomis juos valdyti.

Šiandieninė situacija yra kitokia, žmogus turi visas galimybės rinktis pats, tam yra visos priemonės, knygos, internetas, bet yra viena didelė bėda, žmogus nebesugeba atsirinkti tiesos nuo melo. Nemokėdami atsirinkti, jie renkasi minias ir elgiasi taip kaip elgiasi minios. Gyventi bandos gyvenimą yra lengviau, mažiau reikia galvoti, tau tiesiog reikia įsijungti televizorių ar internetinį portalą ir tu gauni jau paruoštą informaciją ką turi rengtis, ko nekęsti ir ką mylėti.

Susimąstymui pateikiu socialinį eksperimentą. Jame eilinė moteris, laukianti savo eilės pas daktarą. Suskambant signalui, visi laukiantys atsistoja ( pasamdyti aktoriai), tačiau moteris lieka sėdėti, ji nesupranta kodėl reikia stotis. Po trejų signalų kartu su visais atsistojo ir ji, nors ji net nepaklausė atsistojančių kodėl jie tai daro.

Vėliau, klientams išsiskirsčius, ji liko viena. Ji ir tada stojosi, suskambus signalui. Atėjus naujiems klientams, moteris pamokė juos, kad išgirdus garsą reikia atsistoti. Šie, taip pat nežinodami ėmė kas kartą stotis.

O dabar atsakykite sau sąžiningai kaip būtumėte pasielgę JŪS?

Žmogus yra sutvertas, ne tam, kad pavirstu į gyvulį, o tam, kad naudotųsi savo smegenimis, sąžine, remtųsi logika ir nebijotų priiminėti individualius apgalvotus sprendimus.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!