Patiko? Pasidalinkite!

Moterys tiki, kad jeigu vyras myli, jis neišeis. Deja, taip nėra. Vyras gali mylėti moterį, tačiau nutraukti su ja santykius – ir tam yra priežasčių

Mano praktikoje buvo keli atvejai, kai, rodos, šeima absoliučiai laiminga, o vyras išėjo netgi nieko nepaaiškinęs. Teko bendrauti su tomis moterimis, kurios nesuprato, kodėl jis išėjo. Galbūt žemiau pateikiamos mylinčio vyro išėjimo priežastys padės atsakyti į moterų klausimus: “Kodėl? Ką aš padariau ne taip? Kaip jis galėjo išeiti, jei sakė, kad myli?”

Staigus ir netikėtas santykių nutraukimas – šokas bet kokiam žmogui, o moteriai, kuri tiki, jog yra mylima, tai apskritai katastrofa. Tai kodėl gi mylintis vyras ima ir išeina nuo mylimos moters?

Tam yra kelios pagrindinės priežastys.

Vyras gali išeiti, jei santykiai tampa jam emocine našta

Pavyzdžiui, dėl emocinės tarpusavio priklausomybės. Tokioje poroje kiekvienas partneris siekia laimės iš kito partnerio, o ne atnešti laimę į bendrą gyvenimą. Šiuo atveju vyras jaučia, kad negauna nieko sau, tarytum tai būtų darbas, profesija – teikti moteriai laimę. Jis lyg ir stengiasi, daro, ką pajėgia, tačiau nėra tikras, kad šių pastangų pakanka.

Nuo tokių santykių vyras anksčiau ar vėliau pavargs ir santykiai iširs. Ir jis gali išeiti, net jeigu myli.

Vyras gali išeiti, jei santykiuose vyrauja negatyvus fonas

Pavyzdžiui, vyras nori vaikų, o moteris – ne. Vyras nori išvažiuoti į kaimą, pasistatyti ten namą arba mato savo ateitį karjeroje, o moteris viso šito nenori. Gyvenimo tikslų nesuderinamumas galiausiai gali suardyti santykius. Jeigu partneriai neras kompromiso, vyras išeis. Santykių nutraukimas šiuo atveju gali tapti vieninteliu teisingu sprendimu, net jei išliko jausmai.

Vyras gali išeiti, jei santykiuose nesigauna išlikti savimi

Jei moteris stengiasi jį pakeisti, pritaikyti savo poreikiams, pritempti prie savo sufantazuoto idealo. Jei perša pernelyg daug jam nebūdingų dalykų – vyras išeis. Suderinamumas – labai svarbi santykių sudėtinė dalis.

Jeigu vyras supranta, kad neatitinka jūsų lūkesčių ir negali tapti tokiu, kokiu jį norite matyti, jis išeis netgi mylėdamas. Nė vienas žmogus nepasikeis, kol pats to nepanorės, o ir kokia prasmė keistis?

Vyras išeis, jei nebus patenkinti jo fiziniai poreikiai

Būtent dėl to geri santykiai – tai balansas tarp partnerių troškimų ir poreikių artumo sferoje. Seksualiniai poreikiai, žinoma, keičiasi bendro gyvenimo eigoje, tačiau svarbu, kad abu partneriai jaustų, jog jų poreikiai tenkinami. Jei vyras supras, kad poreikių patenkinti nėra jokios vilties ir situacija jau nepasikeis, jis išeis net jeigu myli.

Vyras gali išeiti, jeigu jį pastoviai lygins su kitais vyrais

Santykių pagrindą sudaro džiaugsmas, kad iš visų aplinkinių žmonių pasirinko būtent tave. Vyrui būtina jausti, kad jis jums pats svarbiausias žmogus, su kuriuo norite nugyventi visą gyvenimą. Jis irgi išsirinko būtent jus, o ne kitą. Ir renkasi jis jus kiekvieną dieną. Lyginimas su kitais vyrais sugriauna pasitikėjimą savimi ir jumis. Sunaikina santykių su jumis džiaugsmą. Jei lyginimai vyksta pastoviai, vyras išeis netgi mylėdamas.

Vyras gali išeiti, jeigu nustojote savimi rūpintis

Santykiuose moteris kartais visiškai atsipalaiduoja ir nustoja savimi rūpintis, save prižiūrėti. Vyras gali išeiti dėl to, kad moteris, kurią jis pamilo, daugiau neegzistuoja. Kalba eina apie pokyčius, kurie nesusiję su amžiumi ar bendrai praleistu laiku. Kalba eina apie visišką nenorą savimi rūpintis. “Kam to reikia? Dėl ko man stengtis? Dėl vyro????” – gali pasakyti kai kurios moterys. Jeigu vyras jaučia, kad moters, kurią jis pamilo, daugiau nebėra, kad ją pakeitė kažkokia nepažįstama, jis nebenori iš naujo jos užkariauti. Jis gali išeiti.

Vyras gali išeiti, jei esate sėkmingesnė už jį

Tyrimai rodo, kad vyrai jaučia grėsmę, kai jų moterys daro sėkmingą karjerą, gerai uždirba. Jie ima jaustis neverti šios moters arba galvoja, kad pati moteris laiko juos nevertais. Ir vyras išeis.

Vyras gali išeiti, jei moteris pastoviai juo nepatenkinta

Nesibaigiantis bambėjimas, moteris elgiasi su juo kaip su mažu vaiku… Jei moteris elgiasi agresyviai, nesistebėkite, jei galiausiai liks viena.

Vyras gali išeiti, jeigu neturi savo erdvės

Konsultuodama dažnai paklausiu, ar turi vyras savo asmeninę erdvę namuose? Ir klientės moterys baisiai nustemba, išgirdusios tokį klausimą.

Kiekvienas žmogus turi turėti savo erdvę. Vyrui irgi norisi leisti laiką su draugais, giminaičiais, dalyvauti sporto varžybose, pasimėgauti pirtimi, treniruotis, pasivaikščioti su mylimu šuniuku. Ir visa tai daryti ne pagal žmonos sudarytą griežtą reglamentą. Jei vyras neteks savo vyriškų džiaugsmų, jis išeis. Šeima vyrui – ne kalėjimas. Namai jam – vieta, kur galima atsipalaiduoti, išsimaudyti meilėje ir šilumoje ir lygiai tą patį padovanoti namiškiams.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!