Patiko? Pasidalinkite!

Grožio standartai Azijoje smarkiai skiriasi nuo europietiškų. Norėdami tuo įsitikinti, tiesiog atminkite, kad Japonijoje sumo imtynininkai yra tikri seksualumo simboliai. Kodėl beveik kiekviena mergina svajoja tapti japonų sumo imtynininko drauge

Bet kurios tradicijos šaknys dažnai slypi istorinėje praeityje, todėl jos negalima ignoruoti. Japonijoje yra tikėjimas, kad dievai sugalvojo sumo. Maždaug prieš 2500 metų įvyko pirmoji dvikova tarp dievų Takemikazuti ir Takeminakata, Amaterasu-omiki palikuonių. Beje, jie turėjo dėl ko kovoti – nugalėtoju automatiškai tapo imperatoriškosios dinastijos Yamato kūrėjas. Bent jau taip pasakojama apie tų metų įvykius 712 metų metraščiuose.

Akivaizdu, kad sumo imtynininkų išaukštinimo tradicija siekia senovę. Įdomu, kad nepraranda aktualumo iki šios dienos. Japonijos moterys dievina ne tik sumo čempionus, bet ir pradedančiuosius imtynininkus. 

Moterų gerbėjų klubai, skirti vienam futbolo žaidėjui, Europoje niekuo nestebina. Bet ar galite įsivaizduoti, kad kiekvienas populiarus sumoistas turi taip pat gerbėjų grupes? Kai kurie tyrėjai įsitikinę, kad taip yra dėl sportininkų nuogumo, tiksliau, dėl to, kad jų kūnai yra beveik nuogi. Visa tai, ką sumo imtynininkai nešioja įeidami į ringą, yra maža liemenėlė. Be to, nepaisant antsvorio, sumo imtynininkai visada yra gerai prižiūrimi ir tvarkingi, o tai traukia japonų moteris.

Vienas iš sumo imtynininkų seksualinio patrauklumo įrodymų yra 2011 m. „Subaru“ reklaminė kampanija, kurios metu sumo imtynininkai užima svarbiausią vietą. 

Paprastai norėdamos atkreipti kliento dėmesį į produktą, reklamos kompanijos pasitelkia žmones, kurie yra patrauklūs masės požiūriu. O Japonijoje sumo imtynininkai puikiai tinka šiam apibrėžimui.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!