Patiko? Pasidalinkite!

Ketvirtadienį vakarų, pietvakarių krypties vėjas rims. Žymesnių kritulių nenumatoma, negausiai palis tik vietomis.

Naktį temperatūra svyruos tarp 1–5 laipsnių šilumos. Dienos metu bus truputį vėsiau nei trečiadienį. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 5, Kaune ir Klaipėdoje iki 6 laipsnių. Vakarėjant orai sparčiai atvės. Ar tai reiškia, kad žiema pagaliau susiims? Ne.

Penktadienio naktį silpnai spūstels šaltukas, keliai pasidengs plikledžiu, lijundra – būkite itin atidūs. Temperatūra svyruos nuo –3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Kai kur suboluos rūkas.

Dienos metu vietomis šiek tiek palynos. Pūs apysmarkis pietryčių krypties vėjas. Temperatūra vėl stiebsis į viršų. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 5, Kaune ir Klaipėdoje iki 6 laipsnių.

Savaitgalį nieko naujo – stabiliai šilta. Naktimis išsilaikys teigiama temperatūra, dienomis ji svyruos tarp 4–7 laipsnių šilumos. Vyraus vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Šeštadienį vietomis ir negausiai palis, o sekmadienį kritulių bus daugiau.

Nieko nenustebins ir kitos savaitės pradžia – šiluma panaši, situacija danguje taip pat. Kalėdas sutiksime pliusinėje temperatūroje ir be sniego.

Gismeteo.lt

 


Patiko? Pasidalinkite!