Patiko? Pasidalinkite!

Žinoma, charakteris labai priklauso nuo genetikos, auklėjimo ir asmeninių savybių, tačiau žmogaus individualumui įtakos turi ir jo gimimo mėnuo. Ilgamečiai stebėjimai patvirtina, kad ši tarpusavio priklausomybė pakankamai tiksli.

Sausis

Šį mėnesį gimę žmonės gana gražūs ir impozantiški. Jaučia silpnybę apdarams. Tačiau jiems greitai viskas pabosta. Šios įnoringos natūros retai kada demonstruoja stiprias emocijas. Vis dėlto sausį gimusieji yra gana jausmingi. Ir kai jiems skauda, reikia gerokai daugiau laiko atsigavimui nei visiems likusiems. Šie žmonės tvirtai stovi ant kojų. Jie užsispyrę.

Vasaris

Jie mėgsta „skraidyti padebesiais“ ir dažnai užsisvajoja. Tuo pat metu jiems patinka, kai viskam yra paaiškinimas. Šie intelektualai linkę dažnai keisti savo nuomonę. Jie pakankamai patrauklūs, galima netgi pasakyti, kad jie – vieni seksualiausių. Temperamentingi, tačiau tuo pat metu iš pažiūros drovūs ir kuklūs. Tik jeigu juos įpykdysite, gali pademonstruoti agresiją.

Vasario mėnesį gimusieji pasižymi jausmingumu. Juos labai lengva įžeisti. Ne visi žino, kada jie pyksta, nes šie žmonės retai tai demonstruoja. Jie nemėgsta nereikalingų daiktų. Labai vertina savo draugus, tačiau retai tai parodo. Drąsūs, ambicingi ir svajingi. Jie mėgsta linksmintis ir žino, kaip tai daryti. Pirmenybę teikia ne pinigų taupymui, o jų švaistymui.

Šie žmonės viduje dažnai yra romantiški, bet tik ne išoriškai. Jie kartais būna prietaringi. Sąžiningi ir ištikimi „vasarinukai“ drąsiai sau kelia naujus tikslus. Visa širdimi myli laisvę.

Kovas

Tai patrauklūs ir seksualūs žmonės. Taip pat jie yra jausmingos prigimties, švelnūs ir netgi drovūs. Dažnai uždari, tačiau empatiški, sąžiningi ir dosnūs. Gimusieji kovą vertina ramybę ir taiką.

Dirglūs, tačiau patikimi. Jie moka vertinti gerumą. Savo emocijų aplinkiniams dažnai nerodo. Silpnoji jų vieta – alkoholis.
Kovą pasaulį išvydę žmonės pasižymi pastabumu ir neretai gali labai tiksliai charakterizuoti aplinkinius.

Balandis

Tai puikų humoro jausmą turintys žmonės. Užsispyrę ir kalbūs, tačiau sugeba išsaugoti ramybę ir šaltą galvą. Širdies gilumoje geri ir atjaučiantys.

Jie dažnai dėl visko pasaulyje nerimauja. Moka dirbti komandoje. Pasitiki savimi. Jiems būdingas optimizmas, gera atmintis ir dosnumas. Balandžio mėnesį gimusieji siekia žinių, jiems patinka rasti naują informaciją.

„Balandinukai“ moka motyvuoti save ir kitus. Jie sugeba aplinkinius užkrėsti laime ir pozityvumu. Tai hiperaktyvūs žmonės. Jų stichija – sportas, šokiai, muzika ir pramogos. Taip pat tai karšto būdo asmenybės, kurios visur taiko sisteminį požiūrį.

Gegužė

Valingi ir ryžtingi. Būna užsispyrę ir žiaurūs, nors moka mylėti. Jiems nebūna problemų su motyvacija. Pakankamai aštraus liežuvio, tačiau dirglūs. Mėgsta būti dėmesio centre, moka pritraukti žvilgsnius.

Gegužės mėnesį gimusieji būna drovūs, jeigu kalbėsime apie santykius su priešinga lytimi. Tačiau jeigu pasineria į liūdesį, nuraminti ir paguosti juos nesunku. Jie mėgsta svajoti, tačiau tuo pat metu pasižymi blaiviu mąstymu. Supranta žmones, situaciją ir pasaulį kur kas geriau, nei bet kas kitas. Gali duoti gerų patarimų. Moka saugoti paslaptis.

Puikiai išvystyta jų vaizduotė. Jie tvirti fiziškai, tačiau neretai turi problemų su kvėpavimo sistema. Jie vertina literatūrą ir meną, tiesiog dievina keliones. Nemėgsta sėdėti namuose, juos dažnai galima išvysti viešose vietose. Būna nerimastingi, tačiau pasižymi darbštumu.

Birželis

Tai puikaus charakterio žmonės, kiekvieną dieną nuoširdžiai besimėgaujantys gyvenimu. Mėgsta bendrauti, lengvai susiranda naujus draugus. Birželio mėnesį gimusieji yra flirto meistrai, paprastai jų išrinktasis ar išrinktoji pasižymi patrauklumu.

Šie charizmatiški žmonės dažnai tampa garsiais aktoriais, sėkmingais politikais ir puikiai pasireiškia kitose „viešose“ profesijose. Jie orientuojasi kine, mene ir literatūroje.

„Birželinukai“ laikosi principo: „Arba gerai, arba nieko!“ Paprastai iš gyvenimo gauna tai, ko nori. Tik jiems rezultatą pasiekti pavyksta ne kruopštaus darbo ir užsispyrimo, o įgimtos charizmos dėka. Jie pirmenybę taikia lengvam gyvenimui, niekada nekelia sau ilgalaikių planų.

Liepa

Linksmi, dažnai kompanijos siela tampantys žmonės. Tačiau tuo pat metu pakankamai uždaro būdo. Juos suprasti ne visada paprasta. Paprastai jie elgiasi pakankamai taikiai, tačiau kai būna susijaudinę ir nervinasi, „prabunda ugnikalnis“!

Tai sąžiningi žmonės. Liepą gimusieji moka save vertinti, didžiuojasi savo pasiekimais. Jie taktiški ir draugiški. Juos iš tikrųjų domina kitų žmonių jausmai. Jie atviri ir pasižymi pakankamai emocingu charakteriu, kuris dažnai būna nenuspėjamas.

Juos lengva įskaudinti, tik nuoširdus žmogus juos nesunkiai nuramins. Nekerštingi. Moka atleisti, tačiau praeities skriaudų nepamiršta. Rūpestingi ir moka mylėti. Jiems svarbu, kaip jų sprendimai paveiks kitus. Šmaikštūs. Nemėgsta beprasmių daiktų ir poelgių.

Gimusieji liepą nepasižymi agresija, tačiau juos lengva išprovokuoti. Dievina artimųjų ir aplinkinių meilę. Jeigu patiria stresą, jiems būna labai sunku, nes iš šios būsenos išeina sunkiai ir tai užtrunka.
Empatiški. Moka pažvelgti į situaciją iš šalies, duoti patarimą ateičiai. Jie puikiai mokosi, yra darbštūs. Laimingi leisdami laiką su draugais. Stengiasi palaikyti santykius su senais bičiuliais, net jeigu ilgus metus su jais nesimatė.

Rugpjūtis

Mielai bendrauja. Su entuziazmu prisiima bet kokias rizikas. Jiems būtinas dėmesys. Pakankamai silpna savikontrolė. Į pasaulį jie paprastai žiūri ne per proto, o per širdies prizmę.

Tai savimi pasitikinčios natūros. Kompanijoje reiškiasi triukšmingai. Kerštingos asmenybės. Vis dėlto, jeigu rugpjūtį gimusiems nekenkiama, jie gali rasti bendrą kalbą su bet kuo. Dievina muziką. Jiems būdinga laki vaizduotė. Į nepažįstamus žmones žiūri įtariai.

Dievina, kai apie juos kalbama. Nekenčia mokymosi kasdienybės. Šie maištininkai trokšta laisvės. Dažnai negali pakęsti viršininkų. Žino išsireiškimo „Nėra skausmo, nėra rezultato“ kainą. Komandoje dirba pusėtinai, tačiau savarankiškai pasiekia įkvepiančių rezultatų.
Tai labai valingi žmonės. Būna paslaptingi ir smalsūs. Taip pat jie dar užsispyrę ir nepriklausomi.

Rugsėjis

Tai aktyvūs ir dinamiški žmonės. Mėgsta, kai jų gyvenime greitai „keičiasi paveikslai“. Pasižymi ryžtingumu ir nėra linkę dėl ko nors gailėtis. Turi stiprų charakterį. Pakankamai patrauklūs, nes žino, kaip savimi pasirūpinti.

Mėgsta visuotinį dėmesį. Iš prigimties yra diplomatiški. Moka draugauti. Yra pasiruošę nuraminti artimuosius ir padėti išspręsti jų problemas. Bebaimiai ir avantiūristai. Paprastai turi daug draugų ir bičiulių.
Rugsėjo mėnesį gimusieji moka mylėti ir rūpintis. Yra emocingi ir dosnūs. Užsispyrę ir skubrūs, gali daryti skubotas išvadas. Turi puikią atmintį. Moka motyvuoti.

Spalis

Dievina bendravimą ir mėgsta būti dėmesio centre. Visiems, kurie simpatizuoja, atsako tuo pačiu. Spalio mėnesį gimusiems būdingas išorinis ir vidinis grožis. Tačiau jų silpnybė – melas, nors paprastai jis nekaltas ir beprasmis. Jie retai meluoja vedini savanaudiškų paskatų.
Iš prigimties drąsūs. Draugiški su nepažįstamais žmonėmis, tačiau dažnai linkę pykti. Mėgsta draugams dalinti patarimus ir „mokyti gyventi“. Juos lengva užgauti, tačiau jie greitai atsigauna.

Labai protingi žmonės. Linkę svajoti ir pasikliauti savimi. Emocijų kontrolė jų pernelyg nejaudina. Tai sunkiai prognozuojami žmonės.

Lapkritis

Jie patikimi ir ištikimi. Aistringi ir kartais pavojingi. Geriau jų nepykdyti. Labai nepriklausomi, nors iš šalies tai ne visada matosi.
Seksualūs, bebaimiai ir paslaptingi. Žino, kaip patirti malonumą. Šios žaismingos, tačiau uždaros asmenybės kartais būna labai temperamentingos ir emocingos. Kai būna gerai nusiteikę, šie žmonės lengvai daro įtaką bet kokiai naujai situacijai, nepažįstame kolektyve jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Jeigu ilgai būna vieniši, „lapkritinukai“ dėl to visai nekompleksuoja.

Labai protingi. Turi labai įvairių gebėjimų, tačiau dažniausiai geriausiai atsiskleidžia tiksliuosiuose moksluose. Jie stiprūs fiziškai ir dvasiškai. Turėti tokį draugą – puiku, tačiau tokio priešo niekam nepalinkėtum.

Gruodis

Tai labai simpatiški žmonės. Lojalūs, atsakingi ir dosnūs. Labai patriotiški. Dievina konkurenciją ir konkursus. Dalyvaus visuose žaidimuose ir varžybose, kur tik sulauks kvietimo. Nekantrūs ir ambicingi. Tai įtakingi žmonės. Siekia vadovauti kitiems. Linksmi, su jais galima kalbėti įvairiomis temomis, tačiau suprasti, tiesą sakant, kartais būna nelengva.

Jų mintys nukreiptos į ateitį. Apdovanoti gebėjimu numatyti ateities įvykius. Mandagūs, draugiški ir jausmingi. Kartais linkę į drovumą. Jų protas gana lankstus. Puikiai atsirenka žmonėse ir daiktuose. Yra įsitikinę, kad jeigu nėra galimybės gauti geriausią, tai apskritai nėra reikalo kovoti.

Temperamentingi ir švelnūs. Pasižymi stipriu humoro jausmu. Komunikabilūs, mėgsta diskutuoti. Moka išreikšti savo nuomonę. Moka ir draugauti. Esant būtinybei sugeba pademonstruoti charakterį.

karstoszinios.lt

Paremkite mus


Patiko? Pasidalinkite!