Patiko? Pasidalinkite!

Kai visos radijo stotys bei televizijos užkimštos begalią naujų ir senų Kalėdinių dainų, atlikėjas Bitinas pristato Kalėdas kitu kampu, dovanodamas savo klausytojams naują dainą „Kartais reikia”.

Artėjant didžiausioms metų šventėms ir stovint ant Naujųjų 2020 metų slenksčio, Bitinas nori klausytojams priminti, jog tai puikus metas pokyčiams:

Dauguma žmonių pamiršta, kad Kalėdos ne tik dovanų, blizgučių bei maisto kulto šventė, tačiau ir metas, kada apmąstome savo praėjusius metus, patirtis, išgyvenimus, gyvenimo mums duotas pamokas.

Kalbėjo atlikėjas. Nauja daina kviečia visus mus permąstyti, ką darėme blogai, kas mus liūdino, kėlė nepasitenkinimą ir žvelgiant į ateinančius metus keisti viską, jei ne kardianaliai tai bent tiek, kad nekartoti senų klaidų.

Povilas Ščerbavičius šios naujos dainos teksto autorius. Perskaitęs naujus žodžius, pamilau juos iš pirmo karto. Tiek daug filosofijos, pozityvaus užtaiso, tiesiog mane užbūrė. Todėl ir nutarėme, jog ši daina „Kartais reikia” tobulai tinka šiam Kalėdų laikotarpiui.

Susižavėjimo neslėpė Bitinas. Kviesdamas pasiklausyti naujo kūrinio, atlikėjas tikisi, kad kiekvienas jame ras kažką artimo sau, peržvelgs praeitus metus ir Naujus 2020 metus pradės su nauja energija, iškelta galva bei ryžtingai nusiteikus.

Kviečiame visus pasiklausyti atlikėjo Bitino premjeros „Kartais reikia” ir Kalėdas sutikti jaukiai, šiltai ir prasmingai:


Patiko? Pasidalinkite!