Patiko? Pasidalinkite!

Yra dvi moterų kategorijos – protingos ir, švelniai tariant, šiek tiek naivios. Ir nuo to, kokios esate, priklauso, kaip susiklostys santykiai su vyriškiais. Juk šios dvi moterų kategorijos elgiasi su vyrais visiškai skirtingai. Ir atspėkite, kurios bus sėkmingos bei patenkintos tais santykiais? Dėl to tiesiog būtina išsiaiškinti vieną svarbiausią bruožą, kuris skiria protingas nuo naivių.

Protingos moterys gerai supranta, kokį vyrą norėtų matyti greta savęs ir dėl to arba priima vyrą tokiu, koks jis jau yra, jei tik toks joms tinka, arba eina ieškoti toliau. Ir nė nemano švaistyti laiko tam, kad kažkaip pakeistų ir „pagerintų“ vyrą. Ne, tai ne joms. Jų devizas: „Arba priimu, arba viso gero. Kas ten sekantis eilėje?“

Ir būtent tai sutaupo begalę jėgų ir laiko – tiek moteriai, tiek vyrui. Juk protinga moteris niekada neįsikibs į vyrą, jei supranta, jog jis jai ne visai tinkamas, tačiau vildamasi laikui bėgant kažkaip pakeisti, „pranešioti“, kaip pranešiojami nauji, šiek tiek spaudžiantys bateliai. Šitokiu būdu, vildamasi pakeisti, ji atims ir iš savęs, ir iš vyro šansą sutikti išties tinkančius partnerius.

O ką gi tuo metu veikia naivios moterys? O jos irgi gali puikiausiai suprasti, kad šitas vyras netinka, juk jo elgesys, švelniai tariant, tolimas nuo jos trokštamo elgesio. Na, nieko baisaus, juk moteris šventai įsitikinusi, kad būtent ji sugebės „padaryti iš jo žmogų“.

Ir štai moteris pasiraitoja rankoves ir imasi darbo, naiviai manydama, kad jau visai netrukus netašytas stuobrys pavirs nuostabiu jos svajonių princu. Taip atsitinka, žinoma, labai retais atvejais, jei apskritai atsitinka. Dėl to moteris, laikui bėgant, nusivilia ir yra priversta išsiskirti su tuo vyru, arba jis pats nuo jos pasprunka, kai nusibosta visi tie eksperimentai su jo gerinimu, kas visiškai natūralu ir suprantama.

Viskas, kas lieka naiviai moteriai po tokių santykių – eilinį kartą sudaužyta širdis, krūva nepasiteisinusių lūkesčių ir tuščiai išvaistytas laikas. Dėl to ar ne geriau vis dėlto tiesiog pakeisti savo devizą „Būtent su manimi jis taps tokiu, kokio man reikia“ į devizą „Arba priimu, arba paleidžiu ir ieškau toliau“?

Esu tikra, kad būtent pasikeitęs mąstymo būdas pagerins jūsų santykių kokybę, o ir apskritai gyvenimą. Tiesiog pamėginkite ir pačios pamatysite rezultatą. Sėkmės jums!

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!