Patiko? Pasidalinkite!

Berlyne vykusios Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Parlamentinės Asamblėjos metu didžiausios centro dešiniosios politinės grupės – Europos liaudies partijos – viceprezidentu buvo išrinktas Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Laurynas Kasčiūnas.

ESBO Parlamentinėje Asamblėjoje veikiančios Europos liaudies partijos prezidentė Margareta Siedefelt (Margareta Cederfeld) iš Švedijos Moderatų partijos įvertino L. Kasčiūno ir Lietuvos delegacijos darbą, nuolat akcentuojant Ukrainos ir Gruzijos teritorinio vientisumo klausimus, atskleidžiant naujus informacinio ir kibernetinio saugumo aspektus bei siekį, kad šie bei kiti su Europos saugumu susiję klausimai liktų tarptautinėje darbotvarkėje.

„Lietuvos atstovų įsitraukimas į tarptautinių organizacijų pozicijas stiprina Lietuvos balsą tarptautinėje arenoje. Mums taip pat pavyko sutelkti pakankamai kitų ESBO valstybių parlamentarų balsų, kad mūsų delegacijos rezoliucija „Dėl karo propagandos ir neapykantos kurstymo ESBO erdvėje“ būtų priimta. Šioje rezoliucijoje pabrėžiama, kad kiekviena valstybė narė privalo nekurstyti propagandos židinių bei stiprinti atsparumą propagandai, vengti finansuoti propagandą, nenaudoti valstybinių žiniasklaidos priemonių propagandos sklaidai, didinti visuomenės raštingumą žiniasklaidos srityje, skatinant žiniasklaidos nepriklausomumą ir tiriamąją žurnalistiką. Džiaugiuosi mūsų delegacijos sėkme šioje Asamblėjoje“, – komentavo L. Kasčiūnas.

Europos liaudies partija – tai didžiausia platų ideologinį spektrą (nuo politinės dešinės iki centro dešinės) apimanti ESBO Parlamentinėje Asamblėjoje veikianti politinė grupė, kuri vienija visas Europos liaudies partijai priklausančias politines jėgas, tiek ir kitus bendraminčius, – pranešė L.Kasčiūnas.

“Būkime vieningi” komanda L. Kasčiūnui linki daug sveikatos ir drąsos stojant į tokią nelengvą kovą prieš rusofobojijos, bei karo kurstytojus. Tikimės, kad L.Kasčiūnui pavyks išvaduoti Lietuvos žmones nuo skleidžiamos karo propagandos ir pagaliau bus padėtas taškas gąsdinimams rusais.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!