Patiko? Pasidalinkite!

Kartas nuo karto visuomenės akyse šmėžuoja Karolio Žukausko, kuris įvairiuose portaluose save vadina komunikacijos specialistu ir keliautoju, pavardė. Šis asmuo save prisistato kaip išskirtinį keliautoją, komunikacijos specialistą ir patarėją. Gal jam ir įdomu keliauti vienam, be šeimos, tačiau ši istorija truputį ne apie tai.

Žiniasklaidoje buvo paviešinta žinia apie Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus apsilankymą gėjų klube „Soho“. Šis apsilankymas turėjo būti it nekaltas liberalus ir genderizmą skatinantis oro gurkšnis R. Šimašiaus antrajam turui, tačiau ką tai iš tiesų atskleidė rinkėjams ir ar nepakiš kojos R. Šimašiui?

Ar Karolis Žukaukas užsimaskavęs gėjus?

Dažnai kitus plakantis teisingumo liežuviu ir nesibodintis auklėti kitus (net ir politikus) teisuolis Karolis Žukauskas pastaruoju metu yra ne tik (kaip paaiškėjo) aktyvus gėjų garsiausio klubo „Soho“ lankytojas, bet ir homoseksualumo sergėtojas, plakantis homoseksualumo odiniu rimbu net patį N. Puteikį dėl jo įsitikinimų. Naktiniame klube „Soho“ p. Remigijus Šimašius, bendraudamas su vietos lankytojais, susitiko ir savo patarėją Karolį Žukauską. Dabar tapo gana aišku, kodėl ši persona yra itin priešiška tiems, kurie yra už tradicinę šeimą bei pasisako už tradicines vertybes, ir kodėl R. Šimašius taip aktyviai reiškėsi ir reiškiasi homoseksualų klausimais 2018 ir 2019 metais, t.y. tada, kai K. Žukauskas tapo mero patarėju.

K. Žukauskas paskutiniu metu pasižymėjo, kaip tas, kuris homoseksualumo tema auklėja politikus, o ir pats prisipažino apie tai, kad laikė homoseksualumo testą (kokį testą laikė, taip ir nepasakė – turimas omenyje šiame tekste minimas testas – aut. pastaba).  Jo įnirtingas homoseksualumo aukštinimas ir lankymasis gėjų klube „Soho“ Vilniuje kelia itin stiprų susirūpinimą: kur mus nuves Remigijaus Šimašiaus sąrašas ir pats R. Šimašius, turintis tokį homoseksualumu dvelkiantį patarėją kaip Karolis Žukauskas, ir ar nebus per tokį patarėją Vilnius paverstas homoseksualų sostine su Karoliu Žukausku priešakyje?

Ko reikia tikėtis iš Remigijaus Šimašiaus komiteto ir jo aplinkos, kai jo patarėjas Karolis Žukauskas buvo užfiksuotas besilankantis gėjų klube? Ar liko vietos R. Šimašiaus aplinkoje tradicinei šeimai?


Patiko? Pasidalinkite!