Patiko? Pasidalinkite!

Anksčiau Seimo pirmininkas V. Pranckietis pažymėjo, kad atsistatydins tik tuo atveju, jei deputatai surengs balsavimą ir išreikš jam nepasitikėjimą

Pranckietis sako puikiai žinantis, kad Parlamente neužtektų balsų jam atstatydinti iš pareigų.”Puikiai žinau, kad tų balsų neužteks, tad iniciatoriams būtų labai sudėtinga apsispręsti tai daryti, nes būtų įsirodymas, kad šitas veiksmas yra neteiktinas”, — Žinių radijui trečiadienį sakė Pranckietis.

Anksčiau Pranckietis pažymėjo, kad atsistatydins tik tuo atveju, jei deputatai surengs balsavimą ir išreikš jam nepasitikėjimą. Tam už Pranckiečio pasitraukimą turėtų balsuoti dauguma parlamentarų, tai reiškia, ne mažiau kaip 71. Prieš kelias savaites „valstiečiai”, „socialdarbiečiai” ir „tvarkiečiai” pasirašė memorandumą dėl valdančiosios koalicijos sudarymo. „Landsbergistai” Karbauskio iniciatyvos tikrai nepalaikytų ir gintų savo „draugą” Pranckietį.

Anksčiau ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sakė, kad teoriškai po derybų dėl naujos valdančiosios daugumos gali pasikeisti visas kabinetas. Pagal dokumentą, Skvernelis lieka Vyriausybės vadovu, o Seimo pirmininko pozicija perduodama Lietuvos socialdemokratų darbo partijai. Pranckietis, savo ruožtu, atsisako atsistatydinti. Be to, jis apkaltino valdančiosios partijos „Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga” vadovą Ramūną Karbauskį tuo, kad jis daro spaudimą jam ir premjerui Sauliui Skverneliui. Derybos dėl valdančiosios koalicijos sudarymo prasidėjo birželio 10 dieną. Tikimasi pokalbius baigti iki liepos pradžios.

Karbauskiui nelikus kitos išeities, kaip pašalinti „Landsbergistų šnipą” iš Seimo Pirmininko posto, teko jį pažadėti, jau daugelį metų Seime „parazituojančiam” G.Kirkilui.

Karbauskis tiesiog nebeturi kito pasirinkimo ir į koaliciją kviečiais visokio plauko politikus, kurie jau daugelį metų kenkia Lietuvai ir tarnauja svetimiems interesams. O ir pats Karbauskis ne šilkinis… „Pagoniška skraiste prisidengęs kryžiuotis”.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!