Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 17 dieną, žvaigždės įtikins jus nepaisyti kitų nuomonės, bet rodyti savarankiškumą ir iniciatyvą. Noras ką nors kritikuoti taip pat gali kilti ne kartą dienos metu — jums į akis kris aplinkinių trūkumai.

Tuo pat metu savęs vertinimas žada būti aukščiausio lygio — tuo galima pasinaudoti, kad įsidarbintų, pareklamuotų savo projektus ir panašiai.

Avinas (03.21-04.20). Jūs turite būti atsargūs vusuose reikaluose, kurių imsitės: jie gali nesisekti. Todėl teisingiausias sprendimas šiai dienai bus visiškai atsisakyti svarbių uždavinių sprendimo. Arba bent patikėkite kam nors kontroliuoti jų įgyvendinimą.

Jautis (04.21-05.21) Jūsų energija kunkuliuos! Dėl to turite šansą perdaryti daugybę skirtingų darbų. Vienintelis bruožas, kuris gali smarkiai jums trukdyti, yra nekantrumas ir per didelis skubėjimas. Būtent dėl jūs  galite puskelyje mesti to, ko ėmėtės, o kažką kažkaip baigti. Kad vėliau jums nereikėtų taisyti trūkumų, žvaigždės pataria jums rytoj imtis tik to, kas iš tikrųjų svarbu.

Dvyniai (05.22-06.21) Žvaigždės žada, kad jūsų reikalai užtikrintai pagerės! Visų pirma, tai paliečia tokias sritis kaip verslas, pinigai, darbas, studijos, taip pat dideli projektai, tokie kaip vasarnamio remontas ar pirkimas — visose šiose srityse jums pasiseks.

Vėžys (06.22-07.22) Šiandien jūs sugebėsite daug ko pasiekti! Žvaigždės leis jums aiškiai pajusti, kad laimė yra jūsų paties rankose! „Nori būti laimingas ir sėkmingas? Būk juo!“- ši formulė turėtų tapti pagrindine jūsų kelrode žvaigžde. Diena suteikia jums tokių savybių kaip valios jėga, organizuotumas ir kryptingumas. Jūs sugebate kontroliuoti situaciją, užtikrintai judėdami į priekį.

Liūtas (07.23-08.23) Jūsų diena bus kupina kūrybos! Net jei jūs esate toli nuo bohemos sluoksnių, bet kurioje veikloje, net ir pačioje prozaiskiausioje, jus lydės kūrybinė kibirkštis. Žvaigždės pataria jums eksperimentuoti su viskuo, su kuo įmanoma. Įskaitant savo įvaizdį.

Mergelė (08.24-09.22) Šiandien jus apims svajinga nuotaika — net jei aplinkybės skubiai reikalauja nusileisti iš dangaus į žemę, padaryti tai jums nebus lengva. Naktį jūs sugebate pamatyti fantastiškus sapnus, o dienos metu galite sapnuoti atmerktomis akimis, pirmenybę teikdami ryškiems svajonėms, o ne pilkai kasdieninei tikrovei.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šiandien jūsų gyvenime gali atsirasti kažkas naujo ir įdomaus. Tai gali būti naujas etapas, nauji žmonės, nauji pomėgiai, nauji jausmai, naujos vietos. Žvaigždės pataria jums sekmadienį nesipriešinti tam, kas vyksta, ir neatsisakyti gaunamų pasiūlymų dėl išgalvotų pretekstų, tokių kaip: „Aš nesusipažįstu gatvėse“ arba: „Geriau vakare pasėdėsiu namuose“. Įveikę savo inertiškumą, jūs nesigailėsite: kas galėtų būti geriau už įvairovę ir naujas perspektyvas?

Skorpionas (10.23-11.21) Šiandien jums bus nelengva susikoncentruoti į kasdienius reikalus — aplink yra tiek daug įdomių dalykų! Dėl neatsakingos nuotaikos bet kuriame darbe, kuriam reikia jūsų dėmesio ir kantrybės, jūs galite pridaryti klaidų. Todėl žvaigždės pataria jums rytoj daryti tik tai, kas jums įdomu — kiti projektai vis tiek pasmerkti nesėkmei.

Šaulys (11.22-12.21) Šiandien jūs busite įsitikinę savo veiksmais. Tokios kovinės nuotaikos dėka jūs galite daug pasiekti, tačiau žvaigždės pataria jums atkreipti dėmesį į santykius su aplinkiniais — stenkitės neįžeisti kitus, tai padės išvengti konfliktų.

Ožiaragis (12.22 – 01.20) Šiandien jūsų širdyje degs kūrybinė ugnis. Žvaigždės suteikia jums įkvėpimo ir kūrybinio gyslelę, beje šias savybes jūs galite pritaikyti net ir įprasčiausiuose bei nuobodžiausiuose reikaluose. O kūrybinių profesijų atstovų potencialas neturi ribų! Viską, ką jus paliesite, jūs galite nudažyti ryškiomis spalvomis.

Vandenis (01.21-02.19) Šiandien jūs rizikuojate paskęsti rutinoje! Iš niekur gali kilti klausimų, kuriuos reikia išspręsti, ir jei jūs neišsiversite iš užburto rato, jūs šiai rutinai skirsite visą dieną. Žvaigždės įspėja, bandymas padaryti viską iš karto reiškia nieko nedaryti.

Žuvys (02.20-03.20) Šiandien diena jums žada būti labai sėkminga: jūs lengvai surasite bendrą kalbą su aplinkiniais ir verta tai naudoti savo naudai! Galbūt jūs jau seniai norėjote su kuo nors atvirai pasikalbėti ar pasiūlyti kokią nors idėją — jei taip, tada tai geresnis momentas tai padaryti.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!