Patiko? Pasidalinkite!

Kovo 5 d. advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas Jungtinių Tautų Priverstinių dingimų komitete (JTPDK) pasiekė pergalę byloje Nr. 569/2019 dėl Deimantės Kedytės dingimo.

„Jungtinės Tautos nurodė Lietuvos vyriausybei iki kovo 20 d. surasti Deimantę Kedytę, pranešti jos gyvenamąją vietą, nedelsiant užtikrinti jai galimybę pasimatyti su jos advokatu Stanislovu Tomu ir su kitais asmenimis, kuriuos ji pasirinktų“, – skelbiama S. Tomo pranešime visuomenei „Jungtinės Tautos nurodė Lietuvai iki kovo 20 surasti Deimantę Kedytę“.

JTPDK nagrinėja Deimantės Kedytės šeimos draugo Kazimiero Juraičio skundą, kuris ir paskyrė advokatą Stanislovą Tomą atstovauti mergaitei.

2013 m. Lietuva prisijungė prie Konvencijos dėl apsaugos nuo priverstinio dingimo, kurios pagrindu įsteigta teisminė institucija – JTPDK, nagrinėjantis skundus dėl priverstinių dingimų.


Nėra abejonių, kad Lietuvą administruojantys vasalai ir Jungtinėms Tautoms bandys pūsti tokias pačias nesąmones, kaip tai daro ir Lietuvos piliečiams, prisidengdami valstybės pseudopaslaptimis.

Tačiau nėra abejonių, kad šį kartą jų sekamos pasakos taip lengvai nebus išklausomos ir turės būti pateikti visi įrodymai, kad Deimantė Kedytė yra gyva ir sveika (arba suluošinta), o jei mirusi ar nužudyta – nurodyta jos kapo vieta. Nes vaiko būklė nėra ir negali būti valstybės paslaptis.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!