Patiko? Pasidalinkite!

Koks idiotas mums bando primesti tą dvigubą pilietybę? Iš kur išvis galėjo atsirasti šitokia idiotiška mintis? Kokios to priežastys?

Bandysiu atsakyti glausčiau, nes puikiai žinau, kiek daug straipsnių neskaitoma dėl jų nežmoniško išpūstumo.

Taigi, kam reikalinga ta „dviguba pilietybė“? Juk niekas nekelia „dvigubos motinystės“ ar „trigubos kiaušiagalvystės“ įstatymų (nors, esant dabartiniam antimąstymo lygiui, to jokiu būdu negalima atmesti – srutų į mūsų smegenines jau pripiltas ne vienas viršnormis)? Bent kiek sugebančiam mąstyti iškart tampa aišku, jog tai – Lietuvos Žemių supirkimo idėja. Ne paslaptis, jog mūsų šalis labiausiai tinkanti normaliam egzistavimui. Čia kokybiškiausias Žemėje gėlas vanduo, žemdirbystei palankiausios gamtinės sąlygos. Nei tau tornadų, nei uraganų, nei žemės drebėjimų, nei gamtinių anomalijų. Žodžiu, gyvenk ir žvenk. Tad kam visa tai parūpo pirmiausia ir kas nutarė iš visame pasaulyje prisiplėštų pinigų susipirkti Lietuvą, prisidengiant „dvigubos pilietystės“ referendumu?

Neabejoju, o tikrasis šios idėjos „autorius“ – tai kumpanosis šešiakampis išgama. Bent jau aš tuo šventai tikiu. Kaip ir tuo, kad šis išgama svetimais lietuviškais vardais net dabar jau turi susipirkęs liūto dalį mūsų turto.

Tad mąstykite, broliai lietuviai. Atmeskite pasakas, kad mes tokiu būdu skriaudžiame dar Žečpospolitos laikais kažkur išsidanginusius BUVUSIUS (pabrėžiu šį žodį) tautiečius, už gardesnį kąsnį ne tik užmiršusius gimtąją kalbą, bet ir išdavusius savo gimtąją žemę.

Na, o kas ją dar pamena, visada gali jon grįžti ir natūralizuotai atsiimti savo įkeistą pilietybę. Gi visokiausiems postringautojams apie savo, neva, nelaimingai susiklosčiusias galimybes, jau seniai laikas pamiršti apie mūsų „aukso rojų“.

Lietuva – tai ne šiltas kampelis visokiausiems perėjūnams bei klastingiems svetimšaliams užsimaskavusiems grobuonims. Mes gyvi būsim tol, kol atminsime šią teisybę.    

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!