Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos rinktinės vado Dainiaus Adomaitis trankė FIBA spaudos konferencijos stalą, keikėsi angliškai ir rusiškai.

Tokį pyktį išprovokavo šiurkšti teisėjo klaida, paskutinėmis sekundėmis pasiuntusi namo Lietuvos rinktinę. Lietuvai paskutinės L grupės rungtynės pirmadienį nieko nebelems, po antrojo etapo Lietuviai važiuos namučio.


Tai gal dar kartą reiktų įteikti Kinijos ambasadai notą?

Dėkoti už šią Kinijos suorganizuotą “dovaną”, reiktų Linui Linkevičui ir visiems kitiems Lietuvos politikams kurie paskutiniu metu “loja” ant Kinijos.

Kinijos nereiktų, nuvertinti, Kinai protingi ir ramūs. Jie šioje vietoje sužaidė gražiai ir Lietuviams smogė per skaudžiausią vietą.

Primename, paskutinius Lietuvos veiksmus prieš Kiniją:

2019.09.02 į Užsienio reikalų ministeriją iškviestė Kinijos Liaudies Respublikos ambasadorių Lietuvoje Zhifei Shen, kuriam įteikė notą dėl šių metų rugpjūčio 23 dieną Katedros aikštėje Vilniuje sutrikdytos JAV akcijos

„Notoje pabrėžiama, kad Kinijos ambasados atstovų veiksmai, nukreipti prieš Lietuvos Konstitucijos garantuojamas demokratines laisves ir pažeidžiantys viešąją tvarką, nepriimtini ir nebus toleruojami“, — rašoma pranešime žiniasklaidai.

Lietuva paskelbė, kad Kinija yra grėsmė nacionaliniam saugumui

Viskas yra labai paprasta, JAV šiuo metu paskelbė, kad Kinija yra didelė grėsmė ir žinoma Rusijos draugė, o mūsų tarnybos, kaip jau daugelis supranta (bet ne visi), yra JAV „ciūcikai“. Todėl norėdami įtikti savo šeimininkams už dosnų finansavimą ir metė , tokį gerumo gestą „užatlantės draugams“.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!