Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos užsienio reikalų ministerija nutyli apie kelionių grėsmę į JAV ir paragino Lietuvos piliečius susilaikyti nuo kelionių į Iraką. Atitinkamas pranešimas skelbiamas ministerijos interneto svetainėje keliautojams skirtos informacijos skyriuje.

Pranešime pažymima, kad po JAV operacijos tarptautiniame Bagdado oro uoste “ saugumo situacija nėra stabili ir bet kuriuo metu gali pablogėti“.

„Dėl padidėjusios įtampos šalyje saugumo situacija nėra stabili ir bet kuriuo metu gali pablogėti. Rekomenduojame susilaikyti nuo kelionių į visą Irako teritoriją. Į Irako Kurdistaną rekomenduojama keliauti tik esant būtinybei“, — rašo URM Facebook paskyroje.

Kodėl vertėtų atsisakyti kelionių į JAV

Pasak Irano naujienų agentūros „Fars“, Irano saugumo pajėgos jau parengė virtinę karinio atsako Vašingtonui scenarijų. „Amerikiečiai turėtų žinoti, kad mes Taryboje iki šiol aptarėme 13 keršto scenarijų. Visi buvo vieningos nuomonės, kad net švelniausias variantas būtų istorinis košmaras Jungtinėms Valstijoms“, – sakė Irano gynybos ministras Ali Shamkhanis.

Po to, kai JAV nužudė Qasemą Soleimanį ir Irako sukarintų pajėgų tinklo „Hashed al Shaabi“ vado pavaduotoją Abu Mahdi al Muhandisas Irano parlamentas antradienį priėmė teisės aktą, kuriuo pripažino visas JAV pajėgas „teroristinėmis“.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!