Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje tęsiasi kitokią nuomonę turinčių asmenų persekiojimas ir bauginimas, bei baudžiamų bylų kurpimas dėl išsakytos kitokios nuomonės, kuri neatitinka su “valdžios” skleidžiamomis “tiesomis.

Socialiniame “Facebook” tinko paskyroje Jonas Kovalskis patalpino informaciją apie jam kurpiamą bylą ir skambučius iš policijos.

“Skambino tyrėja iš Kauno apskrities VPK. Ji, sako, gavusi budraus “patrioto” pareiškimą, kuriuo jis, našlaitis-rusai-puola-auka, skundžiasi Lietuvos teisėsaugai dėl mano peticijos “STOP US-NATO agresijai”, kurią galima pasirašyti čia: –https://www.peticijos.com/stop_us-nato_agresija_pasauliui_t… ir mano išsakytos nuomonės socialinio tinklo grupėje “Istorijos paslaptys…” dėl to, kad 1940 metais TSRS jokių vežimų-trėmimų neplanavo – trėmimai prasidėjo, vėliau, 1941 m kovo mėnesio, reaguojant į nacistinės Vokietijos Abvero diversinę veiklą.

“Patrioto” švelnią sielą giliai įžeidė kitokia nei “delfio” propaganda nuomonė. Kankinasi žmogus, miegoti negali, valgyti negali, dantys tiesiog skauda, kaip įkąsti kitaminčiui, žmogui su savo nuomone norisi.
Tyrėja buvo mandagi, tačiau , spėju, represinę bylą jau kurpia – kitaip savo vietoje neišsilaikys.”

bukimevieningi.lt inf.


Patiko? Pasidalinkite!