Patiko? Pasidalinkite!

Pastaruosius  keletą metų politikų sprendimai tampa vis labiau, ir labiau, alternatyviai keisti. Kodėl  dėl  politikų keistų pasiūlymų nesikišate – neinformuojate politikų, visuomenės, kad jų pasiūlymai  tampa įtartinai liguistais?

Kadaise demokratiškai atėjo  Adolfas Hitleris – psichopatas. Kodėl tylite? Nesiprašote į televizijas, radiją. Nekalbate, kad jau nebėra tai sveikata, kai imama primetinėti visuomenei savo  nuomonę kaip vienintelę teisingą?

Asociatyvinis  psichikos sutrikimas

Kokiais 1975 metais, netoli kaimo mokyklos gyveno keistas žmogus, kuris puldinėjo žmones  dėvinčius  rūbus su raudona spalva. Suaugę žmonės nekreipė į tai dėmesio, bet vaikams buvo pastovus stresas, nes – jei mergaites pamatydavo su raudonu šaliku, kepuraite, skarele, sijonu, o baisiausiai su paltu, – tas puldavo rėkti, kad komunistai, niekšai. Grasindavo užmušiant. Žodžiu gavosi taip, kad vaikai bijojo  dėvėti raudoną spalvą, kad nebūtų  užsipulti.

Tas žmogus, anais laikais buvo psichiškai ir fiziškai suluošintas partizanmečiu – stalinizmmečiu.

Kas dabar vyksta Seime – protu ne itin suvokiama. Draudžiamos visokios simbolikos susijusios  su anais laikais.

Ar pamenate, kaip prieš kokius penkerius metus, buvo užsisėdę tautininkus, dėl svastikos? Svastika yra  nacių ženklas. Šiaip – naciai šį ženklą panaudojo savo  negeriems reikalams. Bet kur svastikos naudojimas, kad ir etnografijoje – jau blogis.  Kas keisčiausiai, kad  svastika buvo jau pamiršta tautininkų seniausiai, – ką anksčiau pompavo Murza, ant ko žmonės nekibo. Į Murzos išpuolius prieš žydus – visuomenė sveikai reagavo, su ironija. Aišku, kad jaunimas – skinai, ar šiaip subkultūros naudojo, bet čia tik subkultūros. Nieko rimto. Bet kažkas  itin subtiliai užmanipuliavo ir subtiliai pateikė smulkmenas, kaip rimtą dalyką.

Dabar  Seimas rimtais veidais svarsto, kad uždrausti Šv. Georijaus juostelę. Tai katalikams akibrokštas turėtų būti, nes tasai Georgijus yra Jurgis dobiantis slibiną. Tai blogio ir gėrio kovos simbolis. Jei uždraudžiama  ta  simbolika – automatiškai mūsų kovotojai su tuo simboliu tampa Antikristo nešėjais. Jie ką? Nežino ką bando drausti?

Iš spintos išsitraukiau senus treningu, kur yra  lygiai tokios pat Georgijaus juostelės. Naikai už separatistus. Užsivelku – separatistas. Kvaila.

Manau, kad nežino, nes dauguma pas konservus ir  krikdemus yra netikrų tos  religijos –  filosofijos žinovų. Yra tarybiniai ateistai, kurie krikščioniškose simbolikose nesusigaudo totaliai. Aišku – nesusigaudo ir mūsų LNR – DNR palaikytojai. Jie svaigsta  savose sultyse.

Kažkada buvo kalbama apie uždraudimą – tarybinės simbolikos naudojimą. Kūjis. Plaktukas. Pjautuvas.  Tai pagal draudikų filosofiją – te  plaktukų gamintojai gamina plaktukus kitų formų. Sakykime kirvio formos plaktukai. Dėl pjautuvų neabejojau, – jų maniau nebėra. Bet pasirodo yra daržo reikmenų parduotuvėse. Pjautuvas  naudojamas vėl, kad piktžoles iš tvorų išpjauti. Niekšai – simboliką tarybinę platina vėl…

O raudonos žvaigždės? Tarybinė simbolika.  Reikia  JAV vėliavą drausti, nes ten yra daug raudonų žvaigždučių.

Pamąstykim  apie  psichinę seimūnų sveikatą.

Bet yra ir dar vienas niuansas, kad, nors yra bendras šventasis, bet rytų krikščionių bažnyčia nepamiršta vakarų bažnyčios niekšiško poelgio, kai dėl didybės manijos buvo išduota rytų bažnyčia, ko pasekoje  įsigalėjo islamas.

niekarimta.ga


Patiko? Pasidalinkite!