Patiko? Pasidalinkite!

Socialiniame tinkle facebook Raimondas Šimaitis paskelbė, kad LRT startuoja nauja, kultūrinė – analitinė laida “Kiek tavyje Gražulio”:

“Laidos vedėjas, buvęs dainų deklamuotojas, laikęs save menininku, dabartinis politikų pašikniukas, analizuos darbo ir kultūros žmonių prašymus, bei gilinsis į nurodyto asmens (aukos) asmenybę, ieškodamas jame Gražulio pėdsakų. Asmenį taip pat vertins griežta 700 kultūrūrininkų komisija.

Atradus vertinamame asmenyje Gražulio pėdsakų, jis bus pasmerkiamas. Iš jo bus tyčiojamasi per visas masinės žiniasklaidos priemones, darbovietėje, bus verčiamas atsisakyti savo pomėgių bei pasitraukti iš užimamų pareigų įvairiose darbo vietose.

Laidoje nebus aptarinėjami valdančiosios koalicijos nariai, draugai, artimieji ir pažįstami. Taip pat mianinykai fondososai gyvenantys iš įvairių fondų paramos, bei šokantys pagal nurodytą melodiją.

Biudžetui laida kainuos apvalią sumą, nes vien vertinimo komisijos 700 narių, kuriems reikės mokėti atlyginimą, nes jie, dėl Gražulio kaltės, atsidūrė žemiau skurdo ribos kadangi nebegali daugiau kurti, o mažiau kurti neapsimoka…”

Tikėkimės, kad tai buvo puikus Raimondo pokštas.

BV inf.

Patiko? Pasidalinkite!