Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Lietuvos žiniasklaidos žodžius apie MIA “Rossija segodnia” ryšius su terorizmu pavadino “klasikiniu Fake news”

Lietuvos naujienų portalo pranešimai, kad “MIA “Rossija segodnia” užsiima terorizmo finansavimu, yra klasikinis informacinis klaidinimas ir patyčios, – sakė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.

“Baltijos šalyse tyčiojimasi ne tik iš paminklų ir mirusiųjų palaikų, ten ir žiniasklaida yra persekiojama barbariškais veiksmais, patyria patyčias. Norėčiau atkreipti dėmesį į absoliučiai šiurkščią Rusijos žiniasklaidos diskriminaciją Baltijos šalyse, ji pradeda peraugti į atvirą persekiojimą, naudojant šmeižtą, melagingas naujienas, finansinį bei ekonominį spaudimą”, — sakė Zacharova.

Anot jos, ši medžiaga yra klasikinis informacinė dezinformacija. “Garsi antraštė, jokių įrodymų”, — pridūrė Užsienio reikalų ministerijos atstovė.

ekspertai.eu: Apie tai skelbia naujienų agentūra RIA, priklausanti tarptautinei media grupei „ROSSIYA SEGODNYA“, kuri užsiima terorizmo finansavimu ir pinigų plovimu

Tai eilinis “ekspertai.eu” triukas. Atkreipkite dėmesį į dar vieną, naują 2019-10-31 11:40 jų straipsnį, pavadinimu:

“L. Linkevičius apžiūrėjo Rusijos sunaikintas Ukrainos teritorijas ir pažadėjo toliau remti šią šalį jos reformų kelyje”

Pavadinime teigiama, kad Linkevičius apžiūrėjo Rusijos sunaikintas Ukrainos teritorijas.

Ekspertai. eu rusai puola.PNG

“ekspertai.eu” taikos į “Delfio” rinką? O gal jau pavargo centais rankiotis iš rėmėjų, ir vis dėl to sutiko, karts nuo karto patarnauti “baltajam nameliui”? Arba tai gudrus “kontoros”, masėms naikinti projektas.

Dar keletas straipsnių pavadinimų, kuriuose Audrius Nakas pamiršo uždėti kabutes. Tiesiog per skubėjimą…

“Vis labiau agresyvėjant Rusijai, Lietuvos kariuomenė už kelis milijonus eurų įsigys šalmų”

“Baltijos šalys yra labai pažeidžiamos oro gynybos kontekste, o Rusija išlieka svarbiausia saugumo grėsme regione”

“Vis labiau agresyvėjančiai Rusijai nusiųsta stipri žinutė – JAV tankai jau Lietuvoje”

“L. Linkevičius: Ukrainos reformos vykdomos Rusijos agresijos ir nuolatinio Rusijos spaudimo sąlygomis”

Užėjus į “ekspertai.eu” turėtų būti perspėjantis užrašas, kad visi straipsnių pavadinimai su sarkazmu ir viską reikia vertinti, kaip “bajerį”. Bet ir vėl Audrius Nakas pamiršo…

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!