Patiko? Pasidalinkite!

Mantas Bezpalovas: Pagarba, tikras analitikas. Būtų labai gerai paklausti jo tų 15 klausimų ir padaryti pagal juos apklausą Lietuvos mastu, geriausiai būtų testo formos. Atsakai 15 kartų, už kiekvieną teigiamą atsakymą gauni tašką. Jei surenki 10-15 taškų, atsakymuose matai išvadą: “10-15 taškų reiškia kad jūs esate griežtai už išstojimą iš ES”.

Žmogui būtų šokas, jis patikėti negalėtų tokia išvada… Jis pradėtų mąstyti kaip taip, pradėtų kalbėtis šia tema su šeima, su kaimynais ir t.t. Būtų užvestas visuomeninis mąstymo procesas, kurio dabar nelabai yra… Žmonėms būtų žymiai aiškiau už ką jie, jei kiekvienas sugebėtų pavieniui ar grupelėse gerai įsiskaityti į klausimus ir įsisąmoninti savo atsakymus. Įsisąmoninus išstojimas iš ES jau nebeatrodytų kaip pasaulio pabaiga.

Tie kurie mums liepia vakcinuotis ir tie patys kurie liepia mums nekęsti ir bijoti rytų kaimynų, jie klausimyne įtariu neatsispindėtų, bet žmonėms reikia išaiškinti, kad čia tie patys kurie yra 100% už išlikimą ES bet kuria kaina, t.y. 100% už Lietuvos paaukojimą juočkiams, iškrypėliams ir t.t. Būtų gerai, kad žmonės suvoktų, jog jie iki šiol gyveno valdžios sukurtame dezinformacijos pasaulyje. Valdžia mums išskyrė atskiras “mirtinas problemas”, pvz: kovido, Lukašenkos, Putino, homofobijos ir kt. Bet tai tik dezinformacija, tokie žmonių pasaulėžiūros pamatai labai naudingi valdžiai.

Valdžia tokius žmonių pasaulėžiūros pamatus daugybę metų formavo per žiniasklaidą, per mokyklų programas ir kitom priemonėm. Tai kas suformuota žmonių galvose, iš tiesų neatitinkantys tikrovės… Dar blogiau, medikai, specialistai, profesionalai, kuriais valdžia liepia aklai tikėti, jų asmenybės lygiai taip pat valdžios buvo suformuotos ant to pačio visuotinės dezinformacijos pamato!

Čia tas pats kas laikyti narve beždžiones ir šerti jas vien morkom. Kai jos susilauks vaikų, jos vaikus išmokys, kad beždžionių maistas yra morkos! Ir beždžionės mokytojos ir beždžionės klausytojos, visos sutars kad morkos beždžionių maistas. Ir tik žmogus žinos koks yra tikrasis beždžionių maistas… Mes lyg tos beždžionės, kurioms lėlininkai numetė morkų…


Patiko? Pasidalinkite!