bukimevieningi.lt

Naujienos, žinios ir informacija iš viso pasaulio. Pranešame apie tai, ką kiti nutyli

Istorija, Politika, Teisė, Tradicijos, Žemaitija

Pranašystės pildosi – Lietuva tampa “juoda”

Patiko? Pasidalinkite!

Viskas prasidėjo dar nuo tada, kai ant Žemaitijos žemių “atkūrė” Lietuvą ir jai paskyrė į Afrikos vėliavas panašią trispalvę. Vytis paliktas kaip istorinis (praeities) simbolis.

Įdomu yra tai, kad Lietuva kartu su kitomis vasalėmis Baltarusijai mosikavo vėliava su vyčiu – neva tai istorinė ir tikroji Baltarusijos vėliava. Gal teisingiau reiktų sakyti, kad tai ir buvusios Lietuvos dalies vėliava.

Šiandien mes jau turime ir dar vieną atributą prie “mūsų” trispalvės – masiškai plūstančius juodaodžių būrius. Ar tai reiktų vertinti kaip trumpalaikį įvykį, ar kaip iš anksto sukurtą šimtmečių planą Lietuvą su savo kultūra, papročiais bei tradicijomis paversti į mankurtų žemę?..

Didžiuosiuose miestuose jau sunku rasti lietuvišką parduotuvės ar kavinės pavadinimą, jaunimas greitai tarpusavyje kalbės angliškai, nes tai madinga. O kaimo žmonės – tie, kurie iš visų jėgų bando išsaugoti savastį, laikomi atsilikėliais.

Lietuviai išsižada savo tradicijų, kultūros, papročių, vėliavos, net kalbos ir tai panašu į globalistų planą Lietuvą tiesiog sunaikinti.

Galime kaltinti politikus, jų šeimininkus, kad jie be jokios sąžinės graužaties parduoda viską, kas mums yra brangiausia- savastį. Bet. Turime neužmiršti, kad atsakomybę nešame ir mes. Mes atsakingi už visa tai, ką matome Lietuvoje. Mūsų naivumas ir tylėjimas paverčia mus viso šio nusikaltimo bendrininkais, nors tai pripažinti yra be galo sunku.

Ir mes privalome priešintis!

Lietuvoje jau formuojasi PASIPRIEŠINIMO grupės:

Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centro el. paštas: pasipriesinimocentras@gmail.com, koordinatorius – Eduardas Vaitkus.

Pasipriešinimo AUŠRA el. paštas: algirdas.paleckis@gmail.com, koordinatorius – Algirdas Paleckis.

PASIPRIEŠINIMO judėjimas Niekas nenorėjo mirti“, el. paštas: audrius.nakas@gmail.com ,koordinatorius – Audrius Nakas

Žemaičių PASIPRIEŠINIMAS el. paštas: vaido@inbox.lt, Žemaitijos regiono koordinatorius – Vaidas Žemaitis.

Telegram grupė:

https://t.me/joinchat/oi2u38B1zFU4MDQ0

Facebook grupė:

https://www.facebook.com/groups/pasipriesinimas

Kviečiame kurti savo pasipriešinimo judėjimus ir jungtis prie mūsų!

PASIPRIEŠINIMAS inf.


Patiko? Pasidalinkite!

18 komentarų “Pranašystės pildosi – Lietuva tampa “juoda”

 1. pritariu komentarams dėl lietuvių ,kurie išsigimė urodais.Taip vadinami išperos.

 2. Cia tik viena is daugelio Papuasu is Lietuvos zbytku kitose salyse

  https://lietuvosdiena.lrytas.lt/-12705621351268642249-lietuvi%C5%B3-emigrant%C5%B3-velykos-mergina-anglijoje-%C4%AFtariama-%C5%BEmog%C5%BEudyste-suomijoje-trys-lietuviai-pl%C4%97%C5%A1%C4%97-namus.htm

  “Lietuviai siautėjo Suomijoje Vagių trijulė iš Lietuvos per Velykas apiplėšė kelis privačius namus Suomijoje. Policija aiškinasi, ar trijulė anksčiau šalyje nepadarė jokių nusikaltimų. Suomijos policija informuoja, kad visi trys įtariamieji prisipažino per šventes plėšę namus keliuose šalies miestuose. Vagišiai į namus brovėsi vakarais, vogė juvelyrikos dirbinius, laikrodžius ir grynuosius pinigus. Suomijos pareigūnai įtaria, kad šios Velykų vagystės susijusios su ankstesnių metų plėšimais, kai buvo apvogta daugiau kaip 40 namų.”

 3. 2004 metais paemete po BUTELI ALAUS ir PAKELI SKALBIMO MILTELIU – galvojote, kad uz dyka, galvojote, kad bunant ES prades lyti pinigais.

  Tai, kas vyksta siandien – jums pateike Saskaita uz 2004 metais paimtus Buteli Alaus ir Pakeli Skalbimo Milteliu – Saskaita su Labai Dideliais Procentais.

  PATYS KALTI MUŽIKAI-“europieciai”, kas kaltas, kad ant peciu Puodyne vietoj galvos.

 4. Kas mane įtikins, jog tai ne kerštas. Nenorėjot 1940 m. vienos tautos – turėkit musulmonus! Nepamenu, prieš kiek metų žiūrėjau rabino kalbą per youtube, jis jau tada perspėjo, kad taip bus. Aišku, apsiriko 10 metų. Kas dar teigs, kad BLM, kai baltos rasės žmonių tik 7%??? 197? Euripoje buvo paleista iš zoosodo juidaodė. Ilgai laykti nereikės, juodaodžiai galės stebėti žmogų žydromis akimųs tik zoosode.
  Mūsų vaikams taip internetas praplovė smegenis, kad retas sieks išsaugoti tautiškumą ar bent rasę. Sukasi devini pragaro ratai..

 5. Viltis miršta paskutinė. Nepraraskim jos. Kilkime kol nevėlu ir vieningai pasakykime NE migrantams Lietuvoje iš neaiškių šalių ir neaiškių asmenų.

 6. Ir kaip bus priesinamasi, ir toliau rasinejant kaip viskas blogai ka reikia daryt, bet nieko aiskaus nedaryt, nuo sofos nesikelt nes “niekas nenorejo mirti”.
  Vaidai juk taip?

  1. O tu nori, kad viską iki detalių išklotų. Viskas priklausys nuo aplinkybių. Pasaipriešinimo negalima suplanuoti nuo … iki…

   1. Supratau, reiskia aplinkybes dar neatejo priesintis, dar ne tos, nera pakAnkamAi dideles, ir toliau sedim ant sofos ir laukiam bligesniu laiku kad jau tada ir pradet priesintis, ka nors tokio dar baisesnio pradedent rasyt. As apie tai klausiau.

  2. Taip.Kuo daugiau atskiru pasipriesinimu,tuo vieningas pasipriesinimas silpnesnis.Tai ir vaikui aisku.Taigi,tamstos esat nekadejai.Deja.

    1. Vaidai, gal galetum paaiskinti ka reiskia “veikianciu”. Ka organizacijos susiburusios kartu galetu realaus nuveikti, turiu omeny isskyrus kalbas, aiskinimus kas ir kaip blogai, bet tik tom kamlbom apsiribojancios.
     Kaip saunusis karingas Z. Vaisvila ir A. Juozatis, kazkos Zalgirio issivadavimo klubas/artele, daug protingu kalbu, kur jie dabar, tiu tiuuuu visi.

 7. Lietuvos vėliava- Zimbabvės vėliava.Valio .va kur mūsų tėvynainiai.

 8. VRM svyla padai,kad reikalauja nepaprastos padėties įvedimo.Ar tai reiškia ,kad visiems pasipriešinimo judėjimams bus “surištos rankos”?

 9. Nu tiksliai ,Mambijos ir Lietuvos -ta pati veliava.Tai mes ne su baltarusiais broliai ir seserys,o su juodaodžiais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *