Patiko? Pasidalinkite!

Landsbergių režimo VRM ministrė Agnė Bilotaitė persigalvojo – migrantai į Dieveniškes perkelti nebus.

„Mes įsiklausėme ir į bendruomenės išsakytus lūkesčius – ne vieną kartą vyko viceministrai, kalbėjosi su vietinės valdžios atstovais, su bendruomene, diskutavo, buvo sutarta, kad bus tam tikros derybos, ateisime su savo siūlymais, bet, deja, mes pamatėme, kad įsijungė galbūt kitos žmonių grupės ir tas dialogas neįvyko“, – kalbėjo A. Bilotaitė. „Aš labai tikiuosi, kad sąmoningumas, susitelkimas atsiras ir mes suprasime, kad tai yra labai rimti dalykai“, – pridūrė ji.

Visuomenės pasiūlymas politikams

Visą šitą košę su Baltarusija užvirę politikai privalo už tai atsakyti, todėl siūlome pabėgėlius apgyvendinti milijonierių Landsbergių šeimai priklausančiose mokyklose, o maitinimą galėtų organizuoti Petras Gražulis, kuris parūpintų koldūnų. Deja, Petras yra vienas iš tų, kurie pritarė ir balsavo už santykių sugriovimą su Baltarusija.

O vakarais jiems galėtų savo dainas dainuoti rusofobas, palaikantis landsbergių režimo vykdomą politiką prieš Baltarusiją – Romas Dambrauskas.

Deja, bet prie dabartinės situacijos prisidėjo visi palaikantys landsbergių režimą ir kudakuojantys, kad reikia skelbti sankcijas Baltarusijai. Prisikudakavo…

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!