Patiko? Pasidalinkite!

Kinijos milijardierius Cecil Chao Sze-tsung yra labai sėkmingas verslininkas, kuris valdo milžinišką nekilnojamo turto imperiją. Jis gyvenime pasiekė viską. Beveik viską. Vienintelis dalykas ko taip ir nepadarė, tai neatšoko savo dukros vestuvėse.

 

Jis, kaip ir visi tėvai, nori, kad dukra susirastų savo gyvenimo partnerį, bei pagimdytų gražių anūkų. Metai bėgo, tačiau Gigi Chao taip ir nežengė prie altoriaus. Tada tėvas nusprendė paskirti įspūdingą sumą pinigų tam, kuris ves jo dukrą.

Pradžioje viskas prasidėjo nuo 65 milijonų dolerių, o savo laimę išbandyti nusprendė net 20 000 vyrų. Nei vienam nepavyko. Vėliau verslininkas sumą dar kelis kartus kėlė, kol ji pasiekė 180 milijonų.

“Tai tik mano būdas patraukti dėmesį to, kuris yra talentingas, tačiau neturi pinigų pradėti savo verslui. Man nesvarbu – jis turtingas ar ne. Svarbiausia, jog jis būtų geros širdies. Gigi yra labai gera, talentinga ir graži moteris. Taip pat užsiima labdara“ – pasakojo tėvas.

Tarp širdies užkariautojų pasitaikė ir turtuolių, ir skurdžių, tačiau niekas taip ir netiko moteriai.

Paaiškėjo, kad bėda visai ne vyruose.

Moteris yra netradicinės orientacijos ir jau ne vienerius metus susitikinėja su savo drauge Sean Eve.

Kai visas šurmulys nurimo, ji susituokė savo išrinktąja. Kadangi Kinijoje tos pačios lyties santuokos uždraustos, pora susituokė Prancūzijoje. Jos tėvas labai sunkiai su tuo susitaikė.

Vėliau dukra atvirame laiške tėvui dėstė:

“Kaip dukra, aš noriu padaryti tave pačiu laimingiausiu tėvu pasaulyje, tačiau šioje situacijoje mes negalime sutarti, todėl prašau priimti mano sprendimą“

“Pasaulyje yra daugybė šaunių vyrų, tačiau jie neskirti man. Atsiprašau, jei tave nuvyliau“ – rašė dukra.

Vėliau moteris viename interviu metė iššūkį tėvui. Jeigu šis susituoks su vyru, ji padarys tą patį.

Teigiama, kad tėvas susitaikė su dukros sprendimu, tačiau mylimosios vis tiek nepripažįsta.

Kas kaltas? Tėvas nesugebėjo įdiegti dukrai vertybių, kurios yra reikalingos, tam kad pratęsti giminės medį. Jis besivaikydamas pinigus, prarado savo dukrą ir galų galiausiai suprato, kad tie pinigai tapo beverčiai, nes jie greičiausiai bus iššvaistyti tuštybėms ir pramogoms.

refa.lt


Patiko? Pasidalinkite!