Patiko? Pasidalinkite!

Senojoje Žemaitijos sostinėje Tveruose galima skaniai ir nebrangiai pavalgyti – vos už 2,20€.

IMG_20180615_113810.jpg

Daugelis savaitgalį važiuoja pro Tverus į gerai žinomą ir lankomą Lopaičių piliakalnį. Todėl džiugu pranešti, jog nuo šiol keliaujantysis galės užsukti ir pavalgyti – nes nuo birželio 23 dienos naujai įsikūrusi užeiga dirbs ir savaitgaliais.

Šiuo metu užeiga veikia tik darbo dienomis – nuo 10 valandos ryto iki dienos 15 valandos. Turbūt daugelis užduodate sau klausimą: ką galima „gauti” už 2,20€? Nustebsite, nes už 2,20€ jūs gausite sriubą, antrą karštą patiekalą pasirinktinai, o vanduo – nemokamai !

IMG_20180615_113914.jpg

Kokie čia stebuklai? Lopaičių piliakalnis žinomas kaip stebuklinga vieta su savo šaltiniu, bet ar galima pavalgyti šiais laikais už 2,20€ ir dar gauti nemokamo vandens?

Pakalbinome užeigos gaspadinę Alminą Kazakevičienę ir sužinojome, kad užeigoje nėra ir nebus alkoholio, nes pasak gaspadinės „nenoriu, kad man čia alum smirdėtų”. Almina pridūrė, kad tie, kurie nori mineralinio vandens – jo gali įsigyti parduotuvės kainomis.

IMG_20180615_114003.jpg

Almina gimusi Tveruose, čia ir mokyklą baigė, po to išsikraustė į Klaipėdą, kur ilgus metus dirbo maisto gamybos vadove restorane. Kaip sakė pašnekovė, jos gyvenimo svajonė buvo atsidaryti savo restoraną ar užeigą. Ir ši svajonė jai išsipildė.

Alminos užeiga pavadinimu „Atmosfera” yra ne tik jos darbo vieta, bet ir kaip gyvenimo būdas ir hobis. „Būkime vieningi” rekomenduoja šią užeigą, nes būtent joje yra jaučiamas žmogiškumas, o ne troškimas pasilupikauti ir pralobti iš klientų.

Reikėtų nepamiršti ir tai, kad Almina Kazakevičienė sukūrė papildomas 2 darbo vietas, kas šiuo metu kaimuose yra retenybė. Smagu užėjus į užeigą matyti ir augesnio amžiaus žmones, kuriems ši užeiga yra vienintelė vieta pasisėdėti ir pasišnekučiuoti su ten sutiktais kaimynais.

IMG_20180615_113720.jpg

Visus, norinčius nebrangiai ir sočiai pavalgyti, kviečiame užsukti adresu: Tverai, Antano Vaizgirdo g. 4, užeiga “Atmosfera” (buvusi vaistinė).

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!