Patiko? Pasidalinkite!

Banko sąskaitos atsidarymas internetu ir nemokamai. Monese – internetinis bankas, atidaryk sąskaitą per kelias minutes!

Tradiciniai bankai daugeliui vis dar yra pirmas pasirinkimas, kai reikia atsidaryti sąskaitą realių pinigų tvarkymui, tačiau tam turėsite pateikti nemažai dokumentų.

Kas yra Monese?

Monese yra internetinis bankas, suteiksiantis banko sąskaita ir bekontaktę mokėjimo kortelę, kurios funkcionalumas bus toks pat, kaip ir bet kurio tradicinio banko. Geriausia dalis yra ta, jog sąskaitos atidarymas užtruks tris minutes, galėsite tai padaryti neišėję iš namų.

Monese app

Dėmesio! Monese dabar suteikia sąskaitas palaikančias tiek Didžios Britanijos svarus (GBP) tiek Eurus. Tokiu būdu jus galite gauti įmokas į sąskaitą eurais ir akimirksniu konvertuoti pinigus į svarus ir atvirkščiai. Tai yra labai patogu, jei jūs gaunate reguliarius pervedimus į ir iš Lietuvos, nes jums tereikės pinigų siuntėjui nurodyti tinkamus sąskaitos duomenis ir vėliau galėsite laikyti pinigus eurais arba konvertuoti juos į svarus.

Kaip atsidaryti Monese sąskaitą?

Labai paprastai – keliaujate į Monese puslapį, atsisiunčiate jums tinkamą mobiliąją aplikaciją (iOS arba Android) ir registruojatės naudodami savo elektroninio pašto adresą arba Facebook paskyrą. Tada suvedate standartinius asmens duomenis, nufotografuojate savo ID/pasą (kad būtų patvirtinta tapatybė), nufilmuojate save (reikia parodyti kad jūs tikrai esate jūs), įvedate adresą, kuriuo turi būti siunčiama kortelė  ir laukiate patvirtinimo. Visas procesas užtrunka ne ilgiau nei tris minutės!

Dėmesio: Norėdami gauti 15€ dovaną už registraciją, anketos pildymo metu suveskite kodą VAIDA773 Pinigus gausite po pirmo sąskaitos papildymo.

Po patvirtinimo, jūs galite naudotis savo sąskaita, nes jums bus suteiktas tiek sąskaitos numeris tiek ‘sort code’, o to pilnai užtenka, kad į savo sąskaitą galėtumėte gauti algą ar pavedimą iš kito banko. Norėdami gauti kortelę, turite ją užsisakyti per mobiliąją aplikaciją ir padaryti tai galite tuoj po sąskaitos atidarymo. Bekontaktė Mastercard kortelė turėtų atkeliauti į jūsų namus per 3-8 dienas. Nepamirškite, jog ją reikia aktyvuoti prieš pradedant naudoti.

Kiek tai kainuos?

Visiems labiausiai rūpi šis klausimas, nes viskas atrodo per daug gerai, kad būtų tiesa. Monese per mėnesį Jums nekainuos nieko, nemažai tradicinių bankų dažnai ima vienokį ar kitokį mokestį. STARTER planas 0€/per mėn., galima užsisakyti ir PLUS planą, jis kainuos per mėnesį 4,95€.

Monese app

 

Planas: Starter 0€/per mėn.

Išgryninimas bankomate (1€ už operaciją) max. 300€ per dieną.

Atsiskaitant kortele max. 4000€ vienu kartu per dieną 7000€.

Sąskaitos maksimalus balansas 40 000€.

Vienkartinis kortelės atsiuntimas Jūsų nurodytu adresu 4,95€ (3-8 dienas).

Ar mano pinigai saugūs?

Monese yra registruota ir reguliuojama valstybinės institucijos FCA (Financial Conduct Authority). Jūsų įnešti ir sąskaitoje esantys pinigai nėra investuojami, o laikomi saugiai. Mažai tikėtinos situacijos atveju, jei tarkime Monese bankrutuotų, jūs atgausit visus savo pinigus.

Kiti Monese pliusai

  • Suteikiama bekontaktė Mastercard mokėjimo kortelė, ko iki šiol nesugeba padaryti kai kurie tradiciniai bankai.
  • Sąskaitą atsidaryti ir kortelę gauti galima net neatvykus į JK, BE užtenka gyventi vienoje iš Europos Sąjungos valstybių.
  • Funkcija laikyti ir pervesti pinigus eurais.
  • Galimybė turėti tiesioginį debitą/us.
  • Galimybė atsisiųsti ir atsispausdinti banko išklotines.
  • Mokėjimus galima atlikti su Google Pay aplikacija.
  • Maksimalus laikomų pinigų limitas yra pakeltas iki €40,000.
  • Vizualiai patraukli, paprasta valdyme ir funkcionali mobili aplikacija.
  • Galimybė paprastai stebėti pinigų judėjimą.

 

Parengta pagal monese. com ir manopinigai.co.uk inf.


Patiko? Pasidalinkite!