Patiko? Pasidalinkite!

“Duokite man žiniasklaidos priemones ir aš iš bet kurios tautos padarysiu kiaulių bandą”, – kadaise pasakė Hitlerio propagandos ministras J. Gebelsas. Ir negalime su juo nesutikti. Propagandos rezultatus puikiai matome ir Lietuvoje, kurioje net pagrindinis valstybinis transliuotojas “pučia” tik į vieną – šeimininko “dūdelę”.

Visi jau pavargome nuo sisteminės žiniasklaidos kalamos propagandos, o televizorių dauguma iš mūsų turbūt jau seniai išmetė. Tenka pripažinti liūdną faktą – žiniasklaida vis dar transliuoja tik vieną nuomonę. Ir ji ne mūsų pusėje. Vis dėlto privalome nepasiduoti, todėl nuo šiandien startuoja naujas projektas – “Mūsų TV”.

Tai bus visų mūsų nesisteminės televizijos kanalas, kuriame surasite savo mėgiamiausias laidas bei programas, patogiai sugrupuotas į skiltis. Pagaliau viskas bus “po vienu stogu” ir Jums nebereikės ieškotis savo sekamų kanalų per visas platformas.

Nieko nepraleisite, kadangi kiekvieną dieną vaizdo įrašai bus atnaujinami. Šioje svetainėje įrašai galės būti pateikti ne vienoje platformoje, todėl surasite ir aštresnių pasisakymų, kuriuos Youtube ir Facebook cenzūra įprastai blokuoja.

Kviečiame užsukti, apsižiūrėti ir pakviesti draugus! O jeigu tarp kanalų nerandate savo mėgiamiausio – rašykite ir pasistengsime į tai atsižvelgti. Tai tik pradžia. Tikiu, kad visi kartu sukursime tai, ko jie net negalėjo įsivaizduoti…


Patiko? Pasidalinkite!