Patiko? Pasidalinkite!

2019.11.06 09:18

Karolis Venckus: „Ką tik gavau informacijos iš patikimų šaltinių, kad mama jau nuvežta į O’Hare oro uostą Čikagoje, ir buvo įsodinta į lėktuvą“.

2019.11.05 21:12

Buvusi teisėja, LR Seimo narė Neringa Venckienė jau ruošiama kelionei į Lietuvą. Apie tai ją informavo JAV kalėjimo, kuriame ji laikoma, viršininkas.

Jos sūnus Karolis Venckus feisbuke pasidalino motinos elektroniniu laišku, kur teigiama, kad „jie mane paima šiandien, dabar“.

Pačiomis artimiausiomis valandomis ji jau turėtų būti nuvežta į oro uostą iš kur pasieks mūsų šalį.

Šią informaciją ekspertai.eu patvirtino N. Venckienės mama Laimutė Kedienė ir jos teta Audronė Skučienė.

Iš 39 kaltinimų N. Venckienei, tarp kurių buvo labai sunkūs, liko tik keturi lengvesni: teismo sprendimo nevykdymas, pasipriešinimas pareigūnui, trukdymas anstolio veiklai ir nežymus sveikatos sutrikdymas.

Pagal šiuo kaltinimus Lietuvos teisėsaugininkai Lietuvoje toliau tęs ikiteisminį tyrimą.

Naujienų agentūra BNS skelbia, kad Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis patvirtino, jog N. Venckienės ekstradicija į Lietuvą vyksta šiuo metu, tačiau atsisakė komentuoti, kada tiksliai ji bus pargabenta.

„Ekstradicijos procesas vyksta, bet negaliu pasakyti, kada ji bus parvežta – šią ar kitą savaitę, ar dar kažkada. Konfidencialumas yra dalis taktikos“, – pasakė prokurorų vadovas.


Patiko? Pasidalinkite!