Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien dalyvavo Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio inauguracijoje.

Po inauguracijos įvyko Grybauskaitės dvišalis susitikimas su naujuoju Ukrainos prezidentu. Jo metu aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, Ukrainos bendradarbiavimas su Europos Sąjunga ir NATO.

Naujasis prezidentas nori labai daug pokyčių. Jis tikrai siejamas su didelėmis žmonių viltimis, todėl pokyčiai yra galimi, jeigu žmonės jį palaikys ir, aišku, jeigu šis prezidentas gebės pasinaudoti tuo palaikymu, gebės pasinaudoti susiklosčiusia situacija ir galiausiai sutraiškyti oligarchinę sistemą, kokia buvo įkurta ir veikia Ukrainoje beveik 30 metų”, — praneša LRT su nuoroda į prezidentės spaudos tarnybą.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva yra nuosekli Ukrainos žmonių rėmėja, tvirtai palaikanti Ukrainos suverenumą bei teritorinį vientisumą ir teikianti Ukrainai visokeriopą paramą tiek valstybiniu lygiu, tiek aktyviomis pilietinės visuomenės pastangomis.

Šalies vadovė taip pat akcentavo, kad Lietuva, pati įveikusi sudėtingą euroatlantinės integracijos kelią, yra visuomet pasirengusi padėti Ukrainai, pasidalindama savo patirtimi ir teikdama ekspertinius patarimus.

Ukrainos prezidento inauguracija prasidėjo 10:00 vietos (sutampa su Lietuvos) laiku. Ceremonijoje Kijeve dalyvavo daugiau kaip 50 valstybių atstovai bei visi buvę Ukrainos prezidentai, išskyrus Viktorą Janukovičių.

Balandžio 30 dieną Ukrainos VRK oficialiai pripažino, kad Zelenskis laimėjo rinkimus, per antrąjį turą surinkęs 73,22 proc. rinkėjų balsų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „grybauskaitė mockus“

O kaip gyvena Masiulis? Kaip ten su “Tulpių” skandalu? MG Baltic? Viskas, jie jau sutraiškyti? Kur sutraiškytasis Mockus ir kiti?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „grybauskaitė porošenka“

O Zelenksiui reikia sutraiškyti ir Grybauskaitės draugą oligarchą Porošenką? Baisūs dalykai dedasi ant svieto…

Parengta pagal “sputniknews.lt”, “LRT” ir “BV” inf.


Patiko? Pasidalinkite!