Patiko? Pasidalinkite!

Tiek gali pasakyti bet kuris žmogus, kurio paklausi už ką jau virš metų, be pateiktų kaltinimų kalinamas Algirdas Paleckis

Tiek tegali pasakyti, nes žiniasklaida jį pateikia kaip riešą, o kodėl jis yra priešas, tikrosios priežasties nepasako.

Realiai jis kalinamas už tai, kad neapsiramino, po to kai jį nuteisė už jo pasakytą frazę – „savi šaudė į savus”. Žinoma, kad Algirdas Paleckis su šiuo kaltinimu ir teismu sprendimu nesutiko ir visu tuos metus daro savo tyrimą, kad apginti savo tiesą.

Jis kruopščiai rinko informaciją apie sausio 13-osios įvykius. Bendravo su daugį tuomet įvykiuose dalyvavusiais žmonėmis, ar matė kas į ką šaudė,

Galimai Algirdas Paleckis užčiuopė labai skaudžią vietą Lietuvos valdžiai, kuri ant sausio 13-osios dar ir dabar „joja” ir darosi sau politinę karjerą.

Kaltinimai, kurie nuskambėjo žiniasklaidoje, atrodo kaip psichiatrinės ligoninės pacientų pokalbiai. Atlikus kratą pas Algirdą Paleckį ir paėmus jo kompiuterį, buvo nustatyta, kad šis google paieškoje domėjosi ir ieškojo informacijos apie sausio 13-osios įvykius. Jūs tik pagalvokite, jis google paieškoje rinko informaciją!

Galimai Algirdo surinktos informacijos taip nepavyko rasti, todėl jis ir laikomas. Jeigu yra faktų, apie šnipinėjimo veiklą prieš Lietuvą, kodėl jie slepiami ir kviečiami liudytojai klausinėjami labai keistų dalykų…

Įdomu ir tai, kad spalio 22 dieną, kai Algirdui Paleckiui buvo pratestas 2 mėnesimas sulaikymo terminas, tą pačią dieną vyko kratos Giedriaus Grabausko namuose, kuris seką nuo pat pradžių Algirdo bylą ir ją viešina. Domisi kada bus teismai, apie jų datą ir vietą pranešinėja visuomenei. Paimti kompiuteriai ir kitos darbo priemonės, kurios reikalingos atliekant žurnalistinį darbą.

Iki ko nusirito Lietuva… Tarp kitko, Algirdas Paleckis netekęs vos ne puse kūno svorio taip pat niekam nekelia įtarimų, kad jis galimai yra kankinamas.

Po šio straipsnio nenustebsime, kad būsime eilinį kartą apšaukti valstybės priešais ir bus atliktos kratos. Nieko, mes pripratę, bet faktas, kad tai amžinai nesitęs.

Tiesa, o kur dingo teroristė Kusaitė?

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!