Patiko? Pasidalinkite!

Lietuviams, kurie naudojasi „Revolut“, iki šiol galėjo išvengti puolančių antstolių bei Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pinigų nuskaitymų. Aukso amžius baigėsi,„Revolut“ pranešė visas Lietuvos klientų sąskaitas perkeliantis į lietuvišką įmonę UAB „Revolut Payments“.

„Maždaug prieš metus įsteigėme „Revolut“ antrinę įmonę Lietuvoje ir Lietuvos bankas jai suteikė el. pinigų įstaigos licenciją. Šiandien mes tikrai džiaugiamės galėdami pranešti, kad pradėsime kelti klientus Lietuvoje į mūsų naują lietuvišką įmonę“, – skelbiama anglų ir lietuvių kalbomis „Revolut“ klientams išplatintame laiške.

Iki šiol Lietuvos klientus Lietuvoje aptarnavo Jungtinės Karalystės įmonė „Revolut Ltd“. Žmonės Lietuvoje nuo VMI ar antstolių „slėpdavosi“ tiesiog atsidarydami sąskaitas „Revolut“ įmonėje, kuri veikė Didžiojoje Britanijoje, todėl šią bendrovę buvo pamėgę ir neapskaitytas pajamas gaunantys smulkieji verslininkai.

Neverta nusiminti

Yra išeitis, Lietuvoje veikia keletas įmonių kurios teikia kaip “Revolut” paslaugas, tik jos iki šiol veiklą vykdo ne Lietuvoje, o kitose ES šalyse. Vienas iš didžiausių “Revolut” konkurentų “Monese” išliko ištikimas savo klientams ir perkelti savo veiklą į Lietuvą nežada.

Plačiau apie tai, kaip isigyti “Monese” kortelę, spauskite čia

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!