Patiko? Pasidalinkite!

 

Labiausiai „gerianti“ šalis buvo Lietuva. Lietuvoje vidutiniškai per metus tenka 12,3 litro alkoholio vienam gyventojui

Antroje vietoje yra Austrija, kur vidutinis pilietis išgeria 11,8 litro. Kita yra Prancūzija kuriai tenka 11,7 litro per metus vienam asmeniui, teigiama Ekonominės plėtros ir bendradarbiavimo organizacijos lapkričio mėnesio leidinyje „ Health in Trump“ 

Taip pat į geriausių pasaulio šalių „geriamųjų“ penketuką patenka Čekija (11,6 litro) ir Liuksemburgas (11,3 litro).

Šeštą vietą pasidalino Latvija ir Airija, kurių gyventojai vidutiniškai suvartoja 11,2 litro alkoholio. Vengrija kartu su Rusija buvo septintoje vietoje pagal 11,1 litro rodiklį. Aštuntoji vieta atiteko Vokietijai (10,8 litro), devintoji – Portugalijai (10,7 litro) ir dešimtoji – Lenkijai (10,6 litro).

Mažiausiai alkoholio vartoja Izraelio (2,6 litro), Turkijos (1,4 litro) ir Indonezijos (0,3 litro) gyventojai.

Beveik visose peržiūrėtose šalyse alkoholio vartojimas vienam gyventojui 2007–2017 m. Sumažėjo, nes jį pakeitė kitos narkotinės medžiagos.

Alkoholis dažniausiai yra naudojamas kai antidepresantas, kurio pagalba žmogus naikina savo nuovargį, gyvenimo nelaimes ir visas kitas slegiančias problemas.

Bet visa tai yra laikina, nes pasibaigus alkoholio poveikiui, visos problemos ir bėdos sugrįžta su papildomu galvos skausmu.

Alkoholis nėra išeitis, tai labiau apgaulingas būdas laikinai atitrūkti nuo kamuojančių problemų, todėl vertėtų susimastyti apie šitų problemų (priežasties) šalinimą, naikinimą, o ne kovą su pasekmėmis.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!