Patiko? Pasidalinkite!

Makaronais ir tualetiniu popieriumi jau pasirūpinote, o dabar laikas pasirūpinti „BMW“, „Ferrari“, „Porsche“ ir kitais laikinai nebegaminamais automobiliais

Po „Volkswagen“, „Fiat“, „Ferrari“ ir „Lamborghini“ prekių ženklų, dar keli prekės ženklai paskelbė apie gamybos sustabdymą – įskaitant ir tuos, kurie priklauso premium kategorijai.

Kasmetinėje spaudos konferencijoje Miunchene „BMW AG“ vadovas Oliveris Zipse paskelbė, kad koncerno įmonės Europoje ir Pietų Afrikos „Rosslin“ bus laikinai uždarytos. Konvejeriai sustabdomi bent iki balandžio vidurio.

Atitinkamai įmonė praras apie pusę savo gamybos pajėgumų, o BMW vadovybė jau paskelbė apie tikėtiną reikšmingą metinio pelno sumažėjimą. Vis dėlto koncernas tikisi, kad apsieis be atleidimų ir lėšų mažinimo.

Šeštadienį „Porsche“ bent dvi savaites uždarys savo gamyklas Zufenhauzene ir Leipcige. Bendrovė remiasi valdžios institucijų rekomendacijomis, poreikiu apsaugoti personalą nuo infekcijos, numatomu paklausos sumažėjimu ir kliūtimis pasaulinėse tiekimo grandinėse.

„Vis dar sunku įvertinti tikrąsias pasekmes. Laikas prognozėms dar neatėjo. Aišku, kad 2020 metai bus sunkūs. Pandemiją galime įveikti tik bendromis pastangomis ir nuosekliomis priemonėmis“, – sakė „Porsche AG“ valdybos pirmininkas Oliveris Blume.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „porsche car“

Kovo 23 d. „Rolls-Royce“ surinkimo gamykla Goodwood mieste sustos: preliminarus prastovos laikas yra tas pats, dvi savaites, tačiau iškart po to įmonės darbuotojai vyks tradicinėmis Velykų atostogomis, kurios taip pat truks dvi savaites.

Bendrovės vadovybė atsiprašė savo klientų už galimą vėlavimą, tačiau pažymėjo, kad „svarbiausia yra mūsų darbuotojų sveikata ir gerovė“, ir paprašė suprasti priimtą sprendimą.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!