Patiko? Pasidalinkite!

Nors ir naudojosi P. Gražulis „Judex” kompanijos benzino kortelėmis, bet tai neprilygsta padarytai žalai valstybei, kokią padarė D.Grybauskiatė su „Landsbergių” gauja.

Jau daugelį metų įprasta, kad „kišeninis” prokuroras uoliai vykdo „Landsbergistinio” klano „zadanijas” ir kelia bylas prieš juos pasisakančius asmenis ar organizacijas.

Prieš keletą metų buvo organizuotos kratos pas visuomenininkus, bandant juos padaryti Rusijos agentas, bet bylos žlugo. Tie kas nepaklūsta „landsbergistiniam” rėžimui yra paskelbiami valstybės priešais.

Vienas iš jų Petras Gražulis

Pasak Gražulio, prokuratūrai pateikti parodymai prieš jį yra melagingi, o jis pats „nukentėjo” dėl nuolatinės Grybauskaitės kritikos

Antradienį Lietuvos generalinis prokuroras Evaldas Pašilis kreipėsi į Seimą su prašymu atšaukti  partijos „Tvarka ir teisingumas” nario Petro Gražulio parlamentinį imunitetą. Pašilio pranešime teigiama, kad Seimo narys piktnaudžiavo savo statusu, veikdamas bendrovės, gaminančios šaldytus produktus, interesais, ir įsikišo į valstybės tarnautojų veiklą, kad būtų užkirstas kelias uždrausti eksportuoti bendrovės produktus į Rusiją ir Baltarusiją. Atitinkamas dokumentas skelbiamas Lietuvos Seimo interneto svetainėje.

Pasak Pašlio, Gražulis gavo asmeninę naudą sau dviem kitiems žmonėms — beveik dvejus metus jie nemokamai naudojosi „Lexus” automobiliu, įsigytu iš šios bendrovės, už 32 tūkst. dolerių (daugiau nei 28 tūkst. eurų). Be to, minėti asmenys tariamai įsigijo kuro už daugiau nei tūkstantį eurų iš bendrovės sąskaitos, naudojosi oro linijų bilietais ir iš bendrovės sąskaitos gavo 1,8 tūkst. eurų.

Gražulis teigia, kad sumokėjo už automobilį. Jis taip pat neigia, kad ragino duoti kyšį tiems, kas atsakingi už maisto gamybos kontrolę.”Manau, kad tai baltais siūlais siūta byla, politinė byla. Ją užsakė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šiandien liudiju ir pagrindžiu dokumentais, kad prokuratūros parodymai yra melagingi”, — citavo Gražulį LRT.

Deputatas yra įsitikinęs, kad dabartinio prezidento administracija įtraukė jį į šią bylą, nes jis buvo vienas iš parlamentinės komisijos, kuri turėjo paaiškinti skandalus su slaptais dokumentais, kūrimo iniciatorių. Gražulis taip pat teigė, kad „byla sukurpta” už nuolatinę Grybauskaitės kritiką.

Po generalinio prokuroro kreipimosi į Seimą parlamentarai sukūrė laikiną tyrimo komisiją, kuri spręs, ar reikia panaikinti Gražlio imunitetą. Už komisijos steigimą balsavo 96 Seimo nariai, vienas asmuo susilaikė. Tikimasi, kad komisija baigs darbą iki birželio 25 dienos. Jai vadovaus „valstiečių” atstovas Petras Valiūnas.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!