Patiko? Pasidalinkite!

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad be biudžeto perskirstymo nepavyks rasti reikiamų lėšų norint žymiai pakelti pensijas.

Tarkim yra obuolys. Jis vienas ir jis skirtas 5 asmenų šeimai. Jį galima skirstyti kiek, tik norite, bet jis yra vienas ir jei bandysime ji skirstyti – dalinti kitaip, tai vadinasi kažkas gaus mažiau, bet kai kas gaus daugiau.

Jie pastoviai pudrina smegenis apie kažkokius perskirstymus. Esmė yra ta, kad pinigų biudžete nenusimato daugiau. NATO išlaikymui jau numatyta 30 mln. skolintis. Pensininkai kas jie? Valstybės našta. Jie niekam nereikalingi ir jokie čia moralės kodeksai negalioja.

Gitano Nausėdos vyriausiojo patarėjo gynybos klausimais Jono Vytauto Žuko teigimu, Vyriausybei teks skolintis papildomų lėšų norint įgyvendinti įsipareigojimus NATO gynybai skirti 2 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP), ko nepavyksta padaryti jau dvejus metus iš eilės. Anot jo, tam papildomai prireiks apie 30 mln. eurų.

Pensininkai, palaukite! Lietuvos saugumas svarbiau! Ir dar, nepamirškite sekančiuose 2020 metais vykstančiuose rinkimuose balsuoti už Landsbergistus. O kitu atveju dar ilgai reiks kentėti žemėje, nes jūsų išsvajotas rojus Landsbergistų rankose.

O jeigu kelsite bangas ir rėkausite dėl didesnių pensijų, busite atiduoti Rusams! Ir tai visiškai rimtai. Jeigu nesusimokam tiek kiek prašo Amerika, ji mus gali Rusams parduoti.

Štai tokia gerovės valstybė nusimato “naujojoje” nausėdijoje!

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!