Patiko? Pasidalinkite!

Ar žinote prie kokios vyriausybės buvo pradėta statyti Baltarusijos Astravo AE? Žinoma, kad prie Kubiliaus. Andrius Kubilius būdamas premjeru tada, kol dar buvo realiai galima kažką padaryti, nerodė tokio ryžto bandant sustabdyti Astravo AE statybas. Dabar, kai gruodį elektrinę jau planuojama paleisti, Kubilius kraustosi “iš proto” bandydamas rinkėjus apgauti, kad jie su Ažubaliu pajėgūs ją uždaryti.

Kur nuotraukos iš tuomet vykdomų akcijų, piketų prieš Astravo AE? Nėra? Tai kaip čia dabar gaunasi, patys pražiopsojo, o gal net sąmoningai, nes  Kubiliaus sūnus Vytautas beveik dvejus metus išrinktas į stebėtojų tarybą bendrovėje, kuri Baltarusijoje plečia saulės energijos bei biodujų elektrinių statybą.

“Modus Grupė” prieš keletą metų plačiai įžengė į Baltarusiją. Čia turi ne tik BMW ir “Mini” autocentrą, bet plečia veiklą saulės energetikos bei biodujų elektrinių statybos bei eksploatacijos versle.

Greičiausiai Kubiliaus sūnus Vytautas jau baigė verslus Baltarusijoje, todėl jau galima drąsiai uždaryti Astravo AE

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai visada buvo politinė jėga nuosekliai kovojusi prieš Astravo atominės elektrinės statybas. Mes inicijavome parašų rinkimą, po kurio Seime priimtas įstatymas, draudžiantis Lietuvai pirkti elektros energiją iš nesaugių atominių elektrinių. Tačiau pasigendame principingos ir stiprios Vyriausybės pozicijos Astravo AE klausimu, o taip pat ir stipraus Lietuvos balso Europos Sąjungos institucijose.

Jeigu pasitikėsite TS-LKD sąrašu Nr. 5, įsipareigojame, kad Astravo AE sustabdymo klausimas bus vienu iš prioritetinių mūsų darbų Europos Parlamente.

BV informacija (neapmokėta)


Patiko? Pasidalinkite!