Patiko? Pasidalinkite!

Tariame Viktorui Pranckiečiui ačiū, už duotų pažadų vykdymą. Pasakė vyras ir padarė, o ne taip kaip “Landsbergistai” ar kiti, padaro nieko nesakę.

2018 m. lapkričio 28 d. V. Pranckietis “Žinių radijui” sakė, kad – „Galimybės yra valstybiniams miškams skirti tokią užduotį, kad jie daugiau patiektų medienos į rinką. Atsirastų didesnė pasiūla, kaina galėtų būti tokiu būdu reguliuojama. Tai būtų tokia reali priemonė, kitokio reguliavimo kol kas neturime“

Žmogus atvirai visiems ėmė ir pasakė, kad mato, jok Lietuvoje dar yra miškų ir juos galima paversti preke – mediena. Viskas buvo išsakyta atvirai ir be jokių apgavysčių.

Miškus galima paversti granulėmis

„Turime problemą dėl pirkimų per biržą, kadangi negali pirkti šilumos tiekėjai už biržos, tai yra pasirinkti pigesnius tiekėjus. (…) Visi tie dalykai gali būti sureguliuoti, tai yra Vyriausybės rankose, valstybės rankose“, – sakė Seimo pirmininkas.

Pasak jo, ar daugiau biokuro iš valstybinių miškų į rinką galėjo patekti ir anksčiau, bet tai priklauso, nuo Generalinės miškų urėdijos ir Aplinkos ministerijos požiūrio.

Gerai, kad kerta

Ačiū “Žaliesiems” už iškirstus miškus, nes tikrai, kai gerai pagalvoji, juose veisiasi visokios stirnos ir kitokie gyvūnai, jie paskui laksto per kelius, trukdo saugiai važiuoti. O jei nebūtų iškirtę miškų, jie taigi nugriūtų, supūtų ir pavirstų į trąšą, kurios nebūtų kaip ir kam parduoti.

Norisi vasarą ramiai, pabūti tyloje, o tie paukščiai… Nėra miškų, nėra ir paukščių. Nėra paukščių – nėra triukšmo. Jeigu gyveni pamiškėje, jis užstoja vėją, kuris taip pat reikalingas šiomis karštomis dienomis.

Dar gerai, kad iškirto, nes iškirtus atsirado daugiau šviesos ir Lietuva tapo šviesesnė (ta prasme, permatoma). Pliusų yra labai daug, aš tiesiog tingiu juos visus vardinti.

Šaunu stebėti, kaip klimatas šiltėja, nebereiks nei į Turkiją ar Egiptą vykti, nes jau ir pas mus panašiai šilta. Ir kas svarbiausia, kad mūsų trispalvė panaši į šiltų kraštų ir daugelio Afrikos valstybių vėliavas.

Liethuania Africa flags.png

Agrastų ir kitokių vaiskrūmių specialistas, agronomas – Viktoras Pranckietis nusipelnė aukščiausio lygio apdovanojimo

Na, pavyzdžiui kokio nors kryžiuočių kryžiaus su grandine, ar Vytauto ordino. O kai numirs (duok Dieve to nelinkiu), už nuopelnus, būtinai reikia pastatyti paminklą, kuriame V.Pranckietis būtų pavaizduotas su iškeltomis rankomis ir jose laikantis SAULĘ.

Ačiū reiktų sakyti, net, tik Viktorui, bet ir visiems “Valstiečiams”, kurie moka gerai pjauti…

Tegul saulė Lietuvos Tamsumas prašalina, Ir šviesa, ir tiesa. Mūs žingsnius telydi.

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!