Patiko? Pasidalinkite!

Po to, kai “Laisvės TV” paskleidė melagingą, niekinančio pobūdžio, nukreiptą prieš žmonių grupes vaizdo medžiagą, buvo kreiptasi į Klaipėdos policiją, kuri nustatė, kad žmones vadinti išsigimėliais, bomžais ir tt., nėra draudžiama.

2019-03-19 buvo kreiptasi į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininką Alfonsą Motuzą, dėl internetinėje erdvėje, pastebėto vaizdo įrašo, kuriame Algis Ramanauskas, asmenis išvadina bomžais, neproporcingais žmonėmis, žiurkėmis, išsigimėliais, narkomanais ir baisiais žmonėmis… .

Tuomet, KLAIPĖDOS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO
KRIMINALINĖS POLICIJOS NUSIKALTIMŲ NUOSAVYBEI TYRIMO VALDYBOS 1-
ASIS SKYRIAUS VYRESNIOJI TYRĖJA Lina Grigaitė nusprendė, kad:

Nagrinėjamu atveju konstatuotina, jog pateiktame vaizdo įrašę nėra įžvelgiamą nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 170 straipsnyje, požymių dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, pateiktame vaizdo įraše nėra skatinama neapykanta, tyčiojamasi, niekinama ar kurstoma diskriminuoti dėl lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, o tik išsakoma kritiška nuomonė.

Po šitokių policijos tyrėjos kliedesių, nutarėme kreiptis į Prokuratūrą, iš kurios gavome atsakymą, kad:

Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorė Regina Bučinskaitė nustatė, kad “Laisvės TV” skleidžiama informacija yra neigiamo, niekinančio pobūdžio, nukreipta prieš žmonių grupę ir jai priklausančius asmenis.

Nors prokuratūra iš visų jėgų dangsto šmeižikus, bet pripažįsta, kad “Laisvės TV” skleidžia melą ir niekinančio pobūdžio informaciją. Pradėti iki teisminį tyrimą prokurorei turbūt “neleido iš aukščiau”, todėl Regina pasiūlė šį sprendimą apskųsti Klaipėdos apylinkės teismui. Žinoma, mes tą ir padarysime!

Liko visiškai nedaug ir sužinosime, ar bus galima (pritaikius policijos, prokuratūros ir teismų praktiką) viešai vadinti politikus, policijos tyrėjus, prokurorus, teisėjus, Ramanauskius, Miliūtes, Tapinus – išsigimėliais, bomžais, narkomanais ir baisiais žmonėmis.

Laukite tęsinio.

Vaidas Žemaitis

 

 


Patiko? Pasidalinkite!