Rugsėjo 30 d. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Donecko bei Luhansko liaudies respublikų, Zaporožės ir Chersono regionų vadovai pasirašė susitarimus dėl šių regionų prisijungimo prie Rusijos.
Ceremonija vyko penktadienį Didžiųjų Kremliaus rūmų Šv. Jurgio salėje. Prieš pasirašydamas dokumentus V. Putinas pasakė kalbą apie šių teritorijų priėmimą į Rusiją.
Pasirašymo ceremonijai salėje buvo pastatyti du stalai. Už vieno iš jų stovėjo keturių regionų vadovai, kurie savo ruožtu pasirašydavo dokumentus. Putinas užėmė vietą prie kito stalo – jis patvirtino sutartis Rusijos Federacijos vardu.
Po to politikai atsistojo ir susirinko vidury salės bendram rankos paspaudimui ir fotografavimuisi. Juos plojimais palaikė visa Šv.Jurgio salė, kur penktadienį susirinko visa šalies politinė vadovybė, įskaitant ministrų ir valdytojų kabinetą. Atsikėlę iš savo vietų ceremonijos dalyviai pradėjo ploti ir skanduoti „Rusija“. Putinas šypsodamasis palaikė juos ir įsijungė į skandavimą.
SN inf.
Ir Lietuvoje denacifikacija neišvengiama. Valdžia prisidirbo.
Kiekvienas karas Ukrainoje jai kainavo jos teritorijos netekties, jei toliau kariaus tai dar daugiau neteks. Pralaimi tik Ukraina šiuo klausimu. Greičiau sėstų prie derybų stalo, kitaip bus riesta. Jų žemes užsimanys ir kitos kaimyninės valstybės.
Vargsai ukrainieciai nesupranta kad amerikai reikalingi jie tik tiek , kad atliktu jos teikiamas uzduotis,na dar ir zemes plotus kad uzleistu,kitaip sakant pacius ukrainiecius jie laiko tais paciais rusais,ir su laiku,ju turi nelikti! Labai jauciasi anglu itaka,-cia gi ju klasika neblestanti:”jei neatiduosi pats,mes pasiimsime patys”.
Uranas į Zaparožės AE Lietuvos kariuomenėės nuomone matyt ėjo iš Lietuvos tik.. Kuerr jie apie save rašys, kad į kariuomenę eina tik debilai, nes debilas save laiko visada tik protingu lyg