Patiko? Pasidalinkite!

Rusijoje įvedama baudžiamąją atsakomybę už narkotinių, psichotropinių medžiagų ar jų analogų vartojimo ar reklamos skatinimą naudojanti interneto ir telekomunikacijų tinklus

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė, kad būtų įvesta baudžiamoji atsakomybė už narkotikų vartojimo skatinimą ar jų propagandą, skelbiama Kremliaus tinklalapyje.

„Imtis papildomų priemonių kovojant su neteisėta prekyba narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, kurios numato: skubų Rusijos Federacijos įstatymų reikalavimų, kurie apima neteismines priemones, kurios riboja priėjimą prie informacijos internete apie narkotinių, psichotropinių medžiagų gaminimą, platinimą ir naudojimą bei jų įsigijimo vietas” – sakoma pranešime.

Tarp priemonių, kurias reikia išnagrinėti, nurodomas bendradarbiavimas su Rusijos vykdomosios valdžios institucijomis, turinčiomis teigiamos patirties užkertant kelią narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimui, asmenų, kurie vartoja tokius narkotikus ar medžiagas, reabilitacijai ir resocializacijai bei šios patirties panaudojimą visuose subjektuose.

Taip pat numatoma teikti paramą nevyriausybinėms organizacijoms, užsiimančioms narkotinių ir psichotropinių vaistų vartojimo prevencija. Ataskaita apie darbų eigą turi būti pateikta iki 2020 metų sausio 10 dienos, vėliau — kas ketvirtį. Atsakingu asmeniu buvo paskirtas Rusijos Federacijos Vyriausybės pirmininkas Dmitrijus Medvedevas.

Tik blaivi tauta gali išlikti.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!