Patiko? Pasidalinkite!

Austrijos kancleris Karlas Nehameris, pirmadienį Maskvoje buvo susitikęs su Vladimiru Putinu. Po susitikimo jis pranešė, kad Rusijos Federacijos  prezidentas pasisakė už greitą karo Ukrainoje pabaigą, tačiau šių žodžių prasmė – neaiški, rašo „The New York Times“.

K. Nehameris sakė, kad šių žodžių prasmė nėra visiškai aiški. Jie gali signalizuoti V. Putino norą tęsti taikos derybas arba reikšti greitą ir žiaurų Donbaso puolimą.

Europos atstovas nuolaidų iš Rusijos neišgirdo

„Susitikimas nepaliko jokio teigiamo įspūdžio. Esu nusiteikęs pesimistiškai. Putinas perėjo prie karo logikos. Visi ženklai rodo audrą“, – sakė jis.

Austrijos lyderis aiškino, kad į Maskvą nuvyko dėl savo „pareigos“ išnaudoti visas galimybes smurtui Ukrainoje užbaigti. Dviem dienomis anksčiau jis nuvyko į Kijevą derybų su Ukrainos prezidentu Vladimiru Zelenskiu.

Austrijos lyderis pareiškė, kad po šių derybų nejaučia didelio optimizmo, jog karas greitai baigsis. „Gali prireikti padaryti tai 100 kartų, – apie savo susitikimą kalbėjo K. Nehameris. – Tai būtina daryti, kad taika vėl viešpatautų ir Ukrainos žmonės galėtų saugiai gyventi.“

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!