Patiko? Pasidalinkite!

Socialiniuose tinkuose ir toliau skleidžiama informacija, kad dėl sudėtingos situacijos valstybėje ir kovos su COVID-19 neva bus mažinamos pensijos. Tai NETIESA! Jokių išmokų mažinimas nėra svarstomas, o senatvės, netekto darbingumo, šalpos pensijos karantino metu visus pasieks laiku ir tokios, kokios yra numatytos įstatymuose.

Artėjant rinkimams, dezinformacijos tik daugės, tad būkite budrūs ir informaciją pasitikrinkite oficialiuose šaltiniuose – LR Vyriausybės, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, SODROS svetainėse. Taip pat galima susisiekti ir informaciją pasitikrinti šiose svetainėse nurodytais telefonais.

Gerbiamos senjorės ir senjorai, bendraukime tiesiogiai. Jeigu Jums kyla klausimų, pasiūlymų, visada galite mums paskambinti ar parašyti. Kadangi kol kas negalime susitikti, su Jumis dalinuosi laišku, kuriame matysite mūsų darbus senjorams, palyginimus su kitomis kadencijomis, vertinimus ir kt. O vėliau, kai koronavirusas nebekels grėsmės, galėsime susitikti ir diskutuoti, ką mūsų Seimas ir Vyriausybė galėjo padaryti geriau ir kokių veiksmų reikėtų imtis ateityje, – socialiniame tinkle pranešė Ramūnas Karbauskis.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!