Patiko? Pasidalinkite!

Liepos 31 – rugpjūčio 6 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai 7 kartus kilo atpažinti ir lydėti skrydžio taisykles pažeidusius Rusijos Federacijos (RF) orlaivius.

Liepos 31 d. NATO oro policijos naikintuvai skrido atpažinti ir palydėti RF orlaivį TU-154, skridusį tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido su skrydžio planu, radiolokaciniu atsakikliu, radijo ryšį su Regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) palaikė.

Rugpjūčio 1 d. NATO oro policijos naikintuvai skrido atpažinti ir palydėti RF orlaivį SU-30SM, skridusį tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities į RF žemyninę dalį. Orlaivis skrido be skrydžio plano, su radiolokaciniu atsakikliu, radijo ryšį su RSVC palaikė.

Rugpjūčio 4 d. NATO oro policijos naikintuvai skrido atpažinti ir palydėti RF orlaivius TU-154 ir du SU-27. TU-154 orlaivis skrido tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido be skrydžio plano, su radiolokaciniu atsakikliu, radijo ryšį su RSVC palaikė. Du SU-27 orlaiviai skrido tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities ir grįžo atgal į RF Kaliningrado sritį. Orlaiviai skrido be skrydžio plano, be radiolokacinių atsakiklių, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

Rugpjūčio 4 d. NATO oro policijos naikintuvai skrido atpažinti ir palydėti du RF orlaivius SU-27, skridusius tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities ir grįžusius atgal į RF Kaliningrado sritį. Orlaiviai skrido be skrydžio plano, be radiolokacinių atsakiklių, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

Rugpjūčio 4 d. NATO oro policijos naikintuvai skrido atpažinti ir palydėti RF orlaivius TU-134 ir du SU-34. TU-134 skrido tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido be skrydžio plano, su radiolokaciniu atsakikliu, radijo ryšį su RSVC palaikė. Orlaiviai SU-34 skrido iš RF žemyninės dalies ir grįžo atgal į RF žemyninę dalį. Orlaiviai skrido be skrydžio plano, be radiolokacinių atsakiklių, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

Rugpjūčio 5 d. NATO oro policijos naikintuvai skrido atpažinti ir palydėti du RF orlaivius SU-27, skridusius tarptautine oro erdve iš RF Kaliningrado srities ir grįžusius atgal į RF Kaliningrado sritį. Orlaiviai skrido be skrydžio plano, be radiolokacinių atsakiklių, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

Rugpjūčio 5 d. NATO oro policijos naikintuvai skrido atpažinti ir palydėti RF orlaivį TU-134, skridusį tarptautine oro erdve iš RF žemyninės dalies į RF Kaliningrado sritį. Orlaivis skrido be skrydžio plano, su radiolokaciniu atsakikliu, radijo ryšį su RSVC palaikė.

KAM / K.Kavolėlio nuotr.


Patiko? Pasidalinkite!