Patiko? Pasidalinkite!

Tai, kad Rusija gali užpulti Lietuvą, nėra tiesiog siaubo filmo siužetas. Šiuo trumpu rašinėliu paaiškinsiu, kodėl ir kada Rusija galėtų užpulti Pabaltijį (tame tarpe ir Lietuvą).

Rusija tikrai niekada nepuls NATO valstybės ir nesiruošia puolimui panaudoti branduolinio ginklo. Tik visiškas beprotis gali pagalvoti, kad norėdama užpulti Lietuvą, Rusija panaudos branduolinį ginklą, tuo pačiu sunaikindama dalį Baltarusijos bei Kaliningrado sritį.

Tuo labiau, Rusija niekada nepuls NATO valstybės – tai būtų pats nelogiškiausias ir kvailiausias Rusijos žingsnis.

Tai kuomet Rusija galėtų „pulti”?

Tik tuomet, jei patys žmonės to užsinorėtų ir tai būtų jų valia. Tol, kol Rusija matys, kad žmonės to nenori, jie jokiu būdu to nedarys. Ir tai visai nereiškia, jog tai būtų karinis įsiveržimas. Krymas yra geriausias to pavyzdys – Krymo žmonės yra patenkinti ir nekelia jokių pretenzijų, kad Rusija referendumo pagalba Krymą susigrąžino ir prisijungė prie Rusijos. Svarbiausia, kad tai buvo padaryta ne prieš žmonių valią.

Žinoma, daugelis sakys, kad referendumas Kryme buvo suklastotas ir t.t. Prisiminkime stojimo į Europos sąjungą referendumą, kuomet buvo dalijamas alus, skalbimo milteliai, šokoladas ir balsavimui buvo pratęsta dar viena diena. Šioje vietoje Lietuvai tikrai reiktų patylėti.

JAV Lietuvoje pasiskiria sau naudingus vasalus, kurie už tam tikrą atlygį mielai skleidžia rusofobiją ir nuteikinėja mūsų piliečius prieš Rusiją. Kas iš to turi naudos? JAV, nes pačiai Lietuvai tai yra pražūtinga.

Sorošinės žiniasklaidos apsvaiginti pimpačkiukai to nesupranta, nes jie nesivadovauja kritiniu mąstymu ir aklai tiki JAV. Jiems svarbu laimėti propagandinį karą prieš silpniausius (tikinčius, o ne mąstančius).

Taigi, jokie rusai nepuola ir nepuls – gyvenkite ramiai! Politinėms marionetėms tai pavojinga, nes tik per baimę jie gali viešpatauti ir skurdinti mūsų šalį. Jie jumis tiesiog naudojasi ir laiko jus visiškais kvailiais.

Kada Lietuva užsinorėtų prisijungti?

Lietuvos gyventojai prisijungti prie Rusijos užsinorėtų tik vienu atveju: jei pamatytų, kad Rusijoje gyvenimas yra geresnis ir jos sudėtyje būti yra naudingiau. Kol kas to nėra, bet tai, kad Europos sąjunga braška, yra faktas. Jeigu ES sugriūtų, Lietuvai tiesiog nebūtų kitos išeities, kadangi tokiai, kokia dabar yra Lietuva, pačiai išsilaikyti ir gyvuoti be išmokų tiesiog nėra jokių šansų.

Ar Rusija stengsis sugriauti Europos sąjungą – čia jau atskiras klausimas….

Egidijus Paulauskas

 


Patiko? Pasidalinkite!