Patiko? Pasidalinkite!

Perspėjimas! Sergantiems rusofobija, patariame šio straipsnio neskaityti ir nerašinėti ligotų komentarų

„Rospotrebnadzor“  paskelbė apie vakcinos prieš koronavirusą bandymų pradžią

Vakcina „per trumpiausią įmanomą laiką“ buvo sukurta Valstybinėje virusologijos ir biotechnologijų mokslo centre „Vektor“ šešiose skirtingose ​​technologinėse platformose.

Mokslininkai jau pradėjo vakcinos testavimą su gyvūnais. Šie bandymai iššaukė kai kurių šalių gyvūnų mylėtojų pasipiktinimą. Kuriant naujas šiuolaikinės biologijos vakcinas, būtina atlikti in vivo tyrimus su gyvūnais. Tokiems tyrimams dažniausiai naudojamos laboratorinės pelės ir žiurkės, taip pat naudojami šeškai,

Ekspertai sako, kad vakciną pristatyti bus galima jau šių metų ketvirtį.

Tyrėjai sugebėjo sukurti vakcinas, paremtas plačiai naudojamas gripo, tymų ir vezikulinio stomatito rekombinantiniais virusiniais vektoriais, taip pat remdamiesi perspektyviomis sintetinių vakcinų technologijomis: mRNR vakcinomis, peptidų vakcinomis ir subvienetinėmis vakcinomis. Vakcinų projektavimui buvo naudojamos modernios bioinformacijos sistemos, o prototipų kūrimas ir modernizavimas buvo atliktas naudojant pažangias naujoves.

Dieną prieš tai Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad Rusijos mokslininkai visiškai iššifravo koronaviruso genomą. Darbas buvo atliktas A. A. Smorodintsevo gripo tyrimų institute.

Specialistai sugebėjo surinkti visą genomą iš medžiagos, gautos iš paciento, užsikrėtusio koronavirusu Rusijoje.

Tikimasi, kad gauta informacija padės sukurti ir antivirusinius vaistus, skirtus gydyti žmones nuo COVID-19.

rospotrebnadzor.ru inf.


Patiko? Pasidalinkite!