Patiko? Pasidalinkite!

Sirijos prezidentas Bašaras Asadas neigia panaudojęs cheminį ginklą ir patvirtino, kad šis įvykis yra surežisuotas. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas penktadienį pareiškė, kad turi „nenuginčijamų“ įrodymų, kad cheminių ginklų ataka Sirijoje buvo surengta užsienio slaptųjų tarnybų pagalba.

„Turime nenuginčijamų įrodymų, kad tai buvo suorganizuotas įvykis ir kad su šiuo suorganizuotu įvykiu yra susijusios tam tikros valstybės, šiuo metu esančios rusofobiškos kampanijos priešakyje, slaptosios tarnybos“, – sakė Sergejus Lavrovas.

Rusijos gynybos ministerijos atstovas Igoris Konašenkovas pareiškė, kad turi įrodymų, apie tiesioginį Britanijos dalyvavimą organizuojant šią provokaciją Sirijoje. Jis patvirtino, kad Didžioji Britanija suorganizavo organizacijai „Baltieji šalmai“, teikiančiai pagalbą sukilėlių kontroliuojamuose regionuose, surežisuoti cheminę ataką Dumos mieste.

Galima drąsiai teigti, kad Britai nori pasinaudoti JAV prezidentu D.Trampu, nes jie patys tikrai nedrįs veltis į karinius konfliktus su Rusija. Jiems būtų įdomiau pažiūrėti, kieno raketos “kietesnės” iš šono. Šiuos žaidimus Rusija kuo puikiausiai supranta, tik kažin ar supras arogancija ir pasipūtimų trykštantis D.Trampas.

Ar Sirija virs JAV ir Rusijos karinių jėgų demonstracine aikštele, ar vis dėl to kaip V.Putinas sako: “Tikiuosi, kad sveikas protas nugalės ir mums pavyks išvengti šio chaoso”.

 

Parengė Saulius Neverdauskas

 


Patiko? Pasidalinkite!