Patiko? Pasidalinkite!

Feisbukas Lietuvoje su vartotojais elgiasi chamiškai. Aš esu nuolatos Feisbuko blokuojamas, kalios mano paskyros buvo panaikintos. Viena iš jų buvo pašalinta todėl, kad aš nusifotografavau su žydiška jarmulke. Feisbuko operatoriams paprašė pateikti kitą nuotrauką. Aš nusiunčiau kitą nuotrauką, bet ir vėl užsidėjęs jarmulkę. Po to paskyra buvo pašalinta.

Vokietijos Bild pranešė, kad Vokietijos teismas pažabojo savivaliaujantį Feisbuką. Funke leidybinės grupės leidiniai ketvirtadienį pranešė, kad socialinio Facebook vartotojas iš Berlyno teisme pasiekė laikino draudimo socialiniam tinklui šalinti jo komentarus ir blokuoti jo paskyrą. Teismo sprendimas buvo priimtas kovo 23 dieną (bylos numeris 31O21/18).

Sausio pradžioje Berlyno gyventojas parašė savo puslapyje: „Vokiečiai tampa vis kvailesni. Ir tai ne nuostabu, juk kairiosios MIP kiekvieną dieną maitina juos šiukšlėmis ir feikinėmis naujienomis apie Trampą, „kvalifikuotus darbininkus“ ir apie bedarbystės lygio mažėjimą“.

Feisbukas pašalino komentarą, pasiremdamas tuo, kad vartotojas pažeidė tinklo taisykles. Be to, vyro paskyra buvo užblokuota 30 dienų. Po to jis kreipėsi į teismą.

Algimantas Lebionka


Patiko? Pasidalinkite!