Patiko? Pasidalinkite!

Senosios Žemaitijos sostinės Tverų gyventojai pastebėjo vieną įdomų dalyką. Per žiniasklaidą prieš kelias savaites paviešintoje policijos medžiagoje, gyventojai iš rodomų vaizdų atpažino vieną objektą.

Vaizdo medžiagoje nuo 1:04 min. gyventojai atpažino šalia Tverų miestelio statomos Žemaičių pilies mūro ir medines gynybines sienas.

Gegužės mėnesį policija vykdė tarptautinę operaciją, per kurią Lietuvoje, Lenkijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje 22 nusikaltėlių grupuotės narius sulaikę policijos pareigūnai iš jų paėmė krūvas pinigų. Per kratas pareigūnai į maišus krovė 500 eurų ir 200 svarų sterlingų kupiūras. Iš viso jie suskaičiavo daugiau kaip 8 milijonus eurų.

Per kratas pareigūnai į maišus krovė eurų ir svarų sterlingų kupiūras. Iš viso jie suskaičiavo daugiau kaip 8 milijonus eurų.

Teigiama, kad tiek pinigų gerai organizuotos grupuotės nariai gavo prekiaudami narkotikais ir ginklais.

Nuotraukose matosi Romualdo Miceikos pilies vidiniame kieme likusios duobės kurias, kaip matosi video medžiagoje iškasė policija.

P1420593

Aukščiau esančioje video medžiagoje kuo puikiausiai matosi, kad žemėje buvo slepiami kibirai su juose galimai buvusiais narkotikais.

P1420591

Pareigūnų teigimu, atlikus 40 kratų iš įtariamųjų buvo konfiskuota nemažai prabangių automobilių, juvelyrikos dirbinių, aukso luitų ir deimantų.

Policija Miceika Romualdas kibirai narkotikai.png
Policijos video medžiaga /stop kadras

Dalis narkotinių medžiagų buvo užkasta žemėje. Visose šalyse kratos ir sulaikymai vyko tuo pat metu – gegužės 15 ir 16 dienomis,- pranešė Lrytas.lt

 

Policijos teigimu Lietuvoje sulaikytiesiems asmenims skirta 3 mėn. kardomoji priemonė -suėmimas.

Pilis kurią statė aktyvus pilietis, vietos gyventojams yra gerai žinomas. Tai užsispyręs save žemaičiu vadinantis Romualdas Miceika, kuris supylė kalną ir ant jo pastatė iš baltų silikatinių blokelių, su plastikiniais langais pilį.

Įtartina pilis ir pats žemaitiškumas

Jau statant pilį vietiniai žmonės kalbėjo, kad tai kažkokia “pornografija”, o ne pilis. Autentiška žemaičių pilis buvo statoma iš tuomet nebūdingų medžiagų – silikatinių blokelių, plastikinių langų, “Midos” stogo dangos…

P1420588.JPG
Romo Miceikos, Žemaitijos autentiška pilis

Pilies griuvėsiai akylai buvo saugomi vaizdo kameromis ir signalizacijos. Jau tuomet vietiniams žmonėms kėlė įtarimą, kad čia kažkas ne taip. Šalia esantis gyvenamas namas su visa įranga be signalizacijos ir kamerų, o griuvėsiai akylai stebimi.

Pasirodo, kad pilies paskirtis buvo visai kita, o visa žemaitiškumas, viso labo, tik priedanga. Pats Romualdas Miceika, taip pat žinomas kaip daugiametis, įvairiai vertinamos “Žemaičių kultūros draugijos” prezidiumo narys. “Žemaičių kultūros draugija” žinoma, kaip žemaitiškų pasų “dalintoja” ir draugiškus ryšius su bažnytinėmis organizacijomis palaikanti organizacija.

ŽKD Žemaičių kultūros draugija.png

Žemaitis garbino ir Hitlerį

Žemaitis, pagonis, gamtamylis, medžiotojas, verslininkas, aktyvus visuomenės pasirodo esą ir hitlerizmo garbintojas. Apie tai jis viešai demonstravo savo socialinio tinklo Facebook paskyroje. Ar “Žemaičių kultūros draugija” buvo remiama ar kaip nors susijusi su policijos vedamu tyrimu, duomenų nėra.

 

Egidijus G.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!