Patiko? Pasidalinkite!

Premjero patarėjas Giedrius Surplys išsigando ir atsiprašė dėl netinkamai suvaldytos nuotolinės spaudos konferencijos, kurios metu neleido žurnalistams užduoti klausimo apie vicekanclerio Luko Savicko apklausą.

“Peržiūrėjau viešą jos įrašą, apmąsčiau savo reakcijos motyvus ir turiu pripažinti, kad turėjau elgtis kitaip. Tiesioginis eteris kaskart yra kaip amerikietiški kalneliai: viskas žaibiškai”, — parašė savo Facebook’e Surplys.

Jis pabrėžė, jog norėjo “įrėminti” diskusiją, kad konferencijos prelegentai suteiktų visuomenei kuo išsamesnę informaciją, kaip vyks rinkimai COVID kontekste.

“Tačiau suprantu, kad visuomenei gali rūpėti ir kiti klausimai. Taigi kolegoms žurnalistams noriu pasakyti, kad nuotolinėje spaudos konferencijoje netinkamai suvaldžiau diskusiją su Jumis. Tikrai gerbiu Jūsų darbą, pats esu dirbęs žurnalistu. Atsiprašau”, — atsiprašė premjero patarėjas.

Surplys antradienį per spaudos konferenciją žurnalistams neleido užduoti klausimo apie vicekanclerį Luką Savicką, sulaukusį specialiojo liudytojo statuso teisėsaugos tyrime.

Žiniasklaidos atstovai norėjo sužinoti Vyriausybės kanclerio Algirdo Stončaičio nuomonę apie anksčiau pasirodžiusią informaciją. Tačiau Surplys neleido to padaryti.

Savickas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos atliekamame tyrime dėl greitųjų koronaviruso testų pirkimo buvo apklaustas kaip specialusis liudytojas.

Ikiteisminis tyrimas dėl galimo sukčiavimo, dokumentų klastojimo, neteisėtu būdu gautų lėšų legalizavimo bei galimo piktnaudžiavimo sudarant greitųjų testų, skirtų COVID-19 virusui nustatyti, pirkimo sutartį, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje buvo pradėtas birželio mėnesį, gavus informacijos apie Lietuvoje registruotos įmonės, manoma, įtartinas finansines operacijas.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!