Patiko? Pasidalinkite!

Baimindamiesi Astravo AE elektros patekimo per Latviją, LR Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisijos nariai aptarė visus įmanomus  kovos būdus, kaip užkirsti kelią pigesnės Astravo AE elektros patekimui į Lietuvą

Lietuva dės visas pastangas, kad elektros energija iš Baltarusijos atominės elektrinės ar iš Rusijos nepatektų į Lietuvą!

Toks pasiūlymas buvo išsakytas trečiadienį per Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisijos posėdį, kuris tiesiogiai buvo transliuojamas LR Seimo  „YouTube” kanale:

Keletas svarbių pastebėjimų, dėl Lietuvos energetinės ateities

  1. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda yra nuolankus Skandinavų tarnas, nes ne paslaptis, kad jis būtent per Skandinavų verslą tapo žinomu ir buvo „prastumtas” į aukštąją politiką.
  2. Lietuva pabaigė įgyvendinti strateginį elektros energetikos projektą – nutiesta ir pradėta funkcionuoti elektros jungtis su Švedija „NordBalt“.
  3. Viskas bus daroma, kad Lietuvoje būtų uždrausti visi energetiniai projektai su Rusija, Baltarusija ir ta pačia Latvija, nes tai nenaudinga Skandinavams. Tas pats galioja ir su „Indepenedncu”.

Neturėkite jokių iliuzijų, kad valdant Gitanui Nausėdai pagerės Lietuvos santykiai su Rusija ir Baltarusija, tiesiog viską matuokite logika.

O Seimas šoka tą patį pasenusį šokį – „Rusai puola”, nors šis šokis jau Europoje visiškai nebemadingas.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!