Patiko? Pasidalinkite!

Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen visų trijų opozicinių frakcijų vardu kviečia vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadą Renatą Požėlą šiandien 13 val. atvykti į Seimą pateikti paaiškinimus dėl situacijos Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, kur buvo įvykdyta konfiskuoto kontrabandinio krovinio vagystė ir susijusio tyrimo, kurio metu nušalinti 6 VSAT pareigūnai.

„Antradienį paviešinta informacija dėl didelio masto akcizais apmokestinamų prekių vagystės iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos teritorijos šokiruoja. Vyriausybės garsiai deklaruota kova su šešėliu yra akivaizdžiai diskredituojama, jei kažkas sugeba neteisėtai pasipelnyti net iš valstybės institucijų griežtai saugomų konfiskuotų prekių. Dėl didelį rezonansą sukėlusių įvykių VSAT laukiame šios institucijos vado ir vidaus reikalų ministro atsakymų“, – teigia Seimo opozicijos lyderė V. Čmilytė-Nielsen.

Jungtinis trijų opozicinių frakcijų posėdis, į kurį kviečiami minėti pareigūnai, planuojamas šiandien, balandžio 11 d., 13 val. Seime (III rūmai, 218B kabinetas). Posėdis bus atviras žiniasklaidos atstovams.

LRS inf.


Patiko? Pasidalinkite!